Автостанція в Горохові

Автостанція в Горохові

ПрАТ «Волинське обласне підприємство автобусних станцій» на чолі з Іваном Потапчуком продовжує задавати тон на ринку пасажирських перевезень області.

 Крім надання якісних послуг громадянам, тут повсякчас дбають про розбудову інфраструктуру. Наразі фактично по всій області облаштовано сучасні, європейського стилю автобусні станції та під’їзні шляхи до них.
Один із характерних прикладів досягнутих результатів у цьому напрямку – автобусна станція в м. Горохів, де, крім якісного облаштування внутрішніх приміщень, подбали й про ремонт навколишньої території.  Спрацювали, як завжди, системно, без поспіху, тож у результати й роботи виконано на совість.
Тож кожен із 220-ти перевізників, із якими це підприємство уклало договори про співпрацю, а також велика кількість людей, які користуються автобусним сполученням на південно-західному напрямку Волині, можуть засвідчити: під керівництвом голови правління ПрАТ «Волинське обласне підприємство автобусних станцій» з Івана Потапчука ринок пасажирських перевезень в обаласті відповідає більшості європейських зразків.

Світлана КОМА.
На фото автора: автобусна станція в м. Горохові.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (212) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27%