І як без «Царя»?!

І як без «Царя»?!

Футбольний клуб «Волинь» офіційно повідомляє про кадрові зміни. Віталій Кварцяний залишається президентом!

 

Отже, недовго була актуальною інформація про відставку Віталія Кварцяного з поста президента ФК «Волинь».

«ФК «Волинь» спростовує інформацію, що поширюється ЗМІ: Віталій Кварцяний залишається президентом клубу», – зазначено в офіційному повідомленні клубної прес-служби, яке з’явилося в просторі обідньої пори 30 листопада 2017 р.

Повідомлено й достовірну інформацію про інші зміни:

«На посаду головного  тренера  клубу призначено Віктора Миколайовича Богатиря. Спортивним директором «Волині» відтепер працюватиме Валентин Іванович Кошельник».

Віктор Богатир, який замінив Альберта Шахова  – відомий у минулому футболіст. Виступав за «Поліграфтехніку» (Олександрія), «Чорноморець» (Одеса), «Дніпро» (Могильов), «Динамо» (Мінськ), «Кривбас» (Кривий Ріг), «Ворскла» (Полтава), «Кремінь» (Кременчук), «Зірка» (Кіровоград», «Пальміра» (Одеса). Востанньому клубі 48-річний фахівець і розпочав тренерську діяльність. Потім змінив низку клубів, але найкраще себе зарекомендував в «Інгульці» (Петрове) та «Вересі» (Ріавне). Після суперечок із керівництвом рівненського клубу у минулому році залишив цю команду та очолював тренерський штаб команди «Мир» (с. Горностаївка Херсонської обл.).

Щодо нового спортивного директора, то заміна для Наталії Жуховицької знайдена теж потужна: бізнесмен Валентин Кошельник відомий організатор та «командний гравець». Нещодавно Валентин Іванович, до речі, став депутатом облради замість Олега Куха. Вочевидь, він хоча й обирався від списку «БПП «Солідарність», але працюватиме тісно з більшістю на чолі з головою облради Ігорем Палицею.

Отже, головний висновок кадрових перетрубації: інвестори ФК «Волинь» реально налаштовані не лише зберегти команду в Першій лізі, але невдовзі повернутися в Прем’єр-лігу. Щоправда, Віталію Кварцяному, Віктору Богатирю і Валентину Кошельнику потрібен бюджет для придбання одразу цілої групи кваліфікованих виконавців, адже ставка на власних вихованців себе не виправдала.

Ну, а «Цар» (так часом неофіційно називають Віталія Кварцяного футболісти і персонал клубу), як і належить вінценосній футбольній особі його рівня, залишається на троні.

Дмитро ВАСИЛЮК.

На фото прес-служби ФК «Олександрія»: Віктор Богатир.

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (209) - 46%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (122) - 26.9%