Петро Порошенко повернувся обличчям до лісу

Петро Порошенко повернувся обличчям до лісу

Президент України Петро Порошенко доручив Кабінету міністрів розробити низку заходів щодо розвитку лісового господарства та збереження об'єктів заповідного фонду України.


Указ №381 «Про додаткові заходи щодо розвитку лісового господарства, раціонального природокористування та збереження об'єктів природно-заповідного фонду» вже підписаний главою держави. Про це інформує «Перший канал соціальних новин».

Тож у спеціальній телепрограмі заступник голови Державного агентства лісових ресурсів України, лучанин  Володимир Бондар заявив, що дуже часто українські пилорами використовують деревину невідомого походження. Він пояснив, що на всіх державних підприємствах, які належать до лісової промисловості, використовують спеціальні електронні бирки. Вони дозволяють чітко визначити, звідки та чи інша деревина. Однак, як мінімум третина приватних суб'єктів таку технологію не застосовують. Тож президентський указ дозволить посилити боротьбу з незаконною заготівлею та переробкою деревини.

Щоправда, навіть чинне законодавство не забороняє місцевій владі та правоохоронцям навести лад у сфері боротьби з незаконними пилорамами. В кожному селі, наприклад, знають, де розпилюють вкрадені в лісі дерева. Але чому ж тоді так мало кримінальних справ щодо власників цих злодійських тартаків? Вочевидь, тому, що їх «кришують»...

Світлана КОМА.

На фото «Львівського порталу»:  одна з незаконних пилорам, діяльність якої припинили  співробітники СБУ.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (209) - 46%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (122) - 26.9%