Анархія у волинській владі – «мать порядку»?

Анархія у волинській владі – «мать порядку»? Голова Луцької райдержадміністрації  Ігор Ярмольський знову потрапив у халепу. Тільки цього разу вже не в лісі і не зі зброєю в руках... І це – ще одне свідчення втрати головою облдержадміністрації Володимиром Гунчиком керованості своїми районними підлеглими, які поводяться, як заманеться, порушуючи закон наліво і направо.

 

Отже, ІА «Волинські новини» з посиланням на депутата Луцької міськради Богдана Богоноса 2 грудня написали:

«Як голова райадміністрації подвійну роздільну пересікає і аварію провокує», –  йдеться у дописі Богдана Богоноса. Зокрема, з його слів, аварія трапилася на вул.  Дубнівській у м. Луцьку.
Депутат продемонстрував фото, на якому видно, що «Лексус», який, вочевидь, належить Ігорю Ярмольському перетнув суцільну лінію. Тим часом у нього врізався червоний «БМВ»...

Оскільки сам Ігор Ярмольський із приводу цієї ДТП нічого не повідомляє, то залишається очікувати лише підтвердження факту цієї події від поліцейських. Якщо ті, звичайно, не вирішать приховати правду про резонансний випадок...

Нічого, зрештою, не відомо і про джип «Лексус», за кермом якого ніби то їхав Ігор Петрович. У декларації за 2015 р. Ігор Ярмольський вказав, що має у власності лише легковий  автомобіль «Тойота Кемрі», 2007 року випуску. Але й він був зареєстрований на дружину Наталію Степанівну ... А в декларації за 2013 р., яку подавав ще як сільський голова, взагалі жодної згадки про будь яке рухоме майно: ні машини, ні водного мотоцикла ні навіть автопричепа...

Але і без цього відомо, що Ігор Ярмольський останнім часом ще як мінімум чотири рази поспіль був епіцентрі гучних скандалів.

Насамперед, він проходить у кримінальній справі щодо незаконного привласнення добровільних пожертв у Маяківській сільраді Луцького р-ну, яку очолював до призначення головою райдержадміністрації.

У квітні ц. р. Ігоря Ярмольського поліцейські оштрафували за порушення Правил дорожнього руху.

11 квітня в поліцію надійшла заява від депутата Луцької райради Вадима Веремчука про те, що прямо в сесійній залі органу самоврядування Луцького р-ну, на очах у десятків людей, його побив... голова райдержадміністрації Ігор Ярмольський.

Особливо дивною є відсутність реакції Володимира Гунчика на дії свого підлеглого в справі щодо ще одного проступку Ігоря Ярмольського. 28 жовтня ц. р. цього чиновника було зафіксовано правоохоронцями під час незаконного полювання в Цуманських лісах, куди серед інших прибув й Ігор Ярмольський. Директора ДП «Цуманське лісове господарство» Володимира Туревича з ініціативи заступника голова Держлісагентства України Володимира Бондаря начальник облуправління лісового та мисливського господарства Олександр Кватирко одразу звільнив із посади. А  от  держслужбовця Ігоря Ярмольського навіть пальцем не посварили. Зійде з рук і ця аварія?

Слід також нагадати, що під час отримання хабарів у валюті були затримані голова Любомльської райдержадміністрації Микола Пархомук та голова Горохівської райдержадміністрації Любов Матвеєва. Ці особи вже звільнені з посад. А от Ігор Ярмольський навіть догани не отримав за попередні «подвиги».

Можливо, його поставлять на місце депутати Луцької райради? В усякому випадку, влітку ц. р. після відмови Ігорем Петровичем підписувати зміни до бюджету, там всерйоз обговорювали тему оголошення йому недовіри...

Роман УСТИМЧУК.

На фото Богдана БОГОНОСА: аварія, в скоєнні якої підозрюють Ігоря Ярмольського.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (0) - 0%
Депутати, адже можуть його звільнити. (0) - 0%
Виборці, бо вони носії влади. (0) - 0%
Мені байдуже. (1) - 100%