«Жива бібілотека» з патрульними поліцейськими

«Жива бібілотека» з патрульними поліцейськими

Сьогодні, 7 грудня, у Луцьку патрульні поліцейські провели зустріч зі студентами педагогічного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Про це вони повіломили на офіційній сторінці у Фейсбук.

Захід відбувся в рамках програми міжнародної організації IREX, яка називаєтья ПОЛіС (Поліція і Спільнота). Організували його представники педагогічного факультету та Молодіжного центру Волині.

Учасники поділились на 5 груп і спілкувались у форматі «живої бібліотеки». З кожною групою по черзі розмовляв один працівник Патрульної поліції Луцька. Тож студенти мали змогу поставити будь-які запитання, а полісмени радо відповідали. Загалом, молоді люди мають уявлення про роботу Патрульної поліції, але сьогодні вони більше дізнались про діяльність різних підрозділів поліції, про алгоритм реагування на виклики, що надходять службі 102, про ситуацію з безпекою в місті.

Студенти, які вчаться на вихователів дошкільних закладів та соціальних педагогів, зрозуміли, чому в своїй майбутній роботі з дітьми, сім’ями та соціально вразливими верствами населення так важливо комунікувати з поліцією, чому потрібно прививати поняття особистої безпеки змалку та не замовчувати випадки насильства в будь-яких проявах.

Заходи в рамках програми ПОЛіС триватимуть надалі.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (209) - 46%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (122) - 26.9%