Помер Іван Корсак

Помер Іван Корсак

7 грудня на 71-ому році життя відійшов у Вічність український письменник, журналіст, почесний громадянин Луцька і Каменя-Каширського, депутат облради попередніх скликань та бізнесмен Іван Корсак.  

 

Іван Федосійович народився 15 вересня 1946 р. у смт Заболоття Ратнівського р-ну. 15 років працював головним редактором райгазети «Радянське Полісся» у м. Камені-Каширському, був членом бюро райкому партії. З 1991-го упродовж 5 років редагував у м. Луцьку газету «Народна трибуна», вигравши конкурс на посаду головного редактора.
У 1996 р. створив газету «Сім’я і Дім», згодом – радіостанцію «СІД-ФМ». Очолював медіа-холодинг до 2014 р., після чого відійшов від активної журналістики, а в листопаді 2017 р. права на газету «Сім’я і дім» було передано іншій юридичній особі, і з 1 січня 2018 р. вона припиняє вихід у світ.
У сфері бізнесу Іван Корсак мав прямий стосунок до холдингу «VolWestGroup», прес-служба якого вранці 7 грудня першою й повідомила про трагічну подію.
Іван Корсак був членом Національної спілки журналістів України і членом Національної спілки письменників України.
Він – лауреат премії ім. В’ячеслава Чорновола (за книгу «Гетьманич Орлик»), премії ім. Агатангела Кримського (за книгу «Імена твої, Україно»), Міжнародної літературної премії ім. Гоголя («Тріумф»), Міжнародної премії ім. Григорія Сковороди, Міжнародної премії ім. Дмитра Нитченка, «Світ волинської книги» (за книгу «Таємниця святого Арсенія»), премії ім. Пантелеймона Куліша (за історичні книги «Немиричів ключ», «Завойовник Європи», «Діти Яфета», «Корона Юрія 2-го»), премії ім. Зореслава (за історичні романи «Завойовник Європи», Немиричів ключ», «Корона Юрія 2-го»). У 2017 р. номінувався на Шевченківську премію. Твори письменника перекладені білоруською, польською, литовською, російською, англійською і турецькою мовами.

За багаторічну сумлінну працю, активну громадянську позицію і високий професіоналізм Іван Корсак був нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, орденом Архистратига Михаїла, двома орденами Юрія Переможця.

Оскільки син Івана КорсакаВіктор Корсак – на момент смерті батька перебував за кордоном, то наразі дата прощання та поховання Івана Федосійовича визначається.

Вл. інф.

На фото «Таблоїда Волині»: Іван Корсак під час виступу 15 вересня 2016 р. на ювілейному вечора з приводу 70-річчя з дня народження.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (219) - 46.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (126) - 26.9%