Зникнення головихи

Зникнення головихи

День передплатника в різних куточках Волині відбувається по-різному. Якщо в більшості випадків люди демонструють максимум привітності до журналістів та передплатників, то бувають моменти, коли до гостей ставляться як до нежданних і незванних відвідувачів.

Переконав у цьому черговий День передплатника, що відбувся у смт Любешові та с. Залізниця. І якщо в райцентрі усе було організовано за найвищим розрядом, то цього не скажеш про другий пункт нашого перебування в цьому заповітному куточку Полісся. Зустріли нас прохолодно. 
Це дещо спантелечило, оскільки попереднього Дня передплатника поштові працівники Залізниці випромінювали щиру радість. 
«А нас ніхто не попереджав!», – такою була перша фраза, яку почули з вуст завідуючої відділенням Валентини Дутко, хоча в подальшому Валентина Михайлівна намагалася бути гарною помічницею. 
А здивування в неї виникло не на порожньому місці. Оскільки ми попередньо телефонували керівнику місцевої сільради Любові Михальчук й інформували про приїзд журналістів, то розраховували й на зустріч. На превеликий жаль, інформація так і залишилася надбанням самої Любові Олександрівни… Та й часу в заклорпотаної важливими державними справами голови сільради мало, тому на журналістів – не вистачило.
Можливо, причина такої поведінки Любові Михальчук в іншому? Наприклад, їй не зручно було за вигляд поштового відділення, яке на фоні сільської ради виглядає бідною сиротою? Зрозуміло, що ним мають опікуватися поштовики, але не було б великого гріха, якби керівник громади подарував відділенню хоча б цілу ручку для вхідних дверей…
Крім заввідділенням Валентини Дутко, на добре слово заслуговує і місцева листоноша Людмила Швирид. 
Але перебування в с. Залізниця ще раз довело: тут жтивуть справді розумні та скромні люди. Першою відгукнулася на розмову завідуюча сільською бібліотекою с. Березна Воля Надія Любчик, котра знову передплатила «Волинську газету» на цілий рік. Того дня вона провідала 92-річного батька, Андрія Івановича, та поклононилася маминому праху… 42 роки віддала Надія Андріївна спілкуванню з книгами, з яких черпає перлини мудрості та людської доброти. Нині разом з чоловіком Степаном Васильовичем, котрий майже 30 літ крутив «баранку» колгоспного автомобіля, тішиться своїми дітьми – Вірою та Василем, а ще більше онуками: Настусею, Катрусею та Іванком.
Приємні хвилини спілкування ми мали того дня з Ларисою Жилко, Ольгою Кисіль, Тетяною Оласюк та багатьома іншими шанувальниками нашого видання. Усім їм ми вельми вдячні.

Володимир ПРИХОДЬКО.
На фото автора: завідуюча бібліотекою с. Березна Воля Любешівського р-ну Надія Любчик.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (212) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27%