Голова облради вітає з Днем місцевого самоврядування

Голова облради вітає з Днем місцевого самоврядування

7 грудня – День місцевого самоврядування. З цієї нагоди керівник найвищого представницького органу влади нашого краю Ігор Палиця привітав волинян із цим святом.

 

Дорогі волиняни! Вітаю усіх вас з державним святом – Днем місцевого самоврядування!
Успішна Україна – це сильна держава з потужною економікою та сильними соціальними позиціями. Це – країна з авторитетом Закону і забезпеченням  Права громадян на гідне життя. Такого успіху не можливо досягти за чужим сценарієм з нав'язаними принципами. Успішну країну можуть побудувати тільки справжні господарі, якими є самодостатні громади, а не армії чиновників з надуманими повноваженнями», – говориться у вітанні, розміщеному на веб-порталі облради.

Ігор Палиця також наголошує: 
«Сьогодні Україну будує кожен із нас своїми вчинками, працею і системою цінностей. Про це варто пам'ятати усім, хто має право вибору до місцевих рад. Тим, кого громади уже удостоїли  шансу бути владою, важливо розуміти всю величину відповідальності не тільки за сьогоднішній день, а й за майбутнє. Бажаю усім керівникам,  депутатам місцевих рад та працівникам місцевого самоврядування бути гідними довіри своїх громад, працювати в напрямку економічного розвитку територій, аби вони були комфортними для проживання. Виконуйте свою роботу чесно та відповідально, ставте перед собою амбітні завдання, не бійтеся перешкод, не чекайте лояльності і високих оцінок своєї роботи. Вірю, що обіцяний державною владою курс на децентралізацію, буде по-справжньому реалізований.  Адже потужне місцеве самоврядування – це не втрата чиїхось позицій, а гарантія  розвинутої країни з цивілізованими традиціями».

«Дякую всім, хто самовіддано працює заради добробуту громад. Нехай у Ваших родинах панує щастя, мир і злагода!», – зазначається в заключних словах Ігоря Палиці.
Наш кор.

На фото Костянтина СЕМИЦЬКОГО: голова облради Ігор Палиця.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (205) - 45.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (121) - 26.9%