Затурці – в «Прусії»?

Затурці – в «Прусії»?

Колишній голова Луцької райради та в минулому активний прихильник Юлії Тимошенко іде на вибори голови в сусідній район і під іншим партійним стягом. І чи змінилися життєві та політичні погляди Богдана Пруса?


«Вибори голови Затурцівської ОТГ (Локачинський район) відбудуться 24 грудня. Партія «БПП «Солідарність», очільником осередку на Волині якої є Роман Романюк, висунула кандидатом одіозного Богдана Пруса, якого звинувачували у корупційних діях. У 2013 році його засудили до 4 років позбавлення волі за шахрайство та зловживання службовим становищем. Справа в тому, що Богдан Прус у 2008 році на посаді голови Луцької райради зголосився пришвидшити оформлення документів для зміни цільового призначення земельних ділянок для одного бізнесмена і оцінив свої послуги у 270 тисяч грн. Проте, отримавши перший платіж у 135 тис. грн, Богдан Прус не виконав своєї обіцянки перед бізнесменом. Отримані гроші він також відмовився повернути замовнику», – повідомив портал «Під прицілом».
Нині ж Богдан Прус є кандидатом від «Солідарності» і претендує на посаду голови Затурцівської ОТГ.

Тим часом, керманич осередку провладної партії на Волині Роман Романюк не бачить жодних проблем у тому, що саме Богдан Прус є їхнім кандидатом.

«У телефонній розмові з активістом Сергієм Рижком Роман Романюк зазначив: «Його обрали кандидатом на зборах районної організації партії. Можна багато говорити про те, поганий він чи хороший. Хабарництво Пруса? Не можна дивитись на людину так однобоко. Я не бачив документів, не знаю, чи він був засуджений до 3 років умовно. У нього великий досвід. Ви ж не знаєте, як він бачить розвиток громади, його плани», – написала ІА «Волинські новини».

Отже, Богдан Прус, який має статус радника голови облдержадміністрації Володимира Гунчика і проживає у Смолигові Луцького району, але балатується на посаду голови Затурцівської ОТГ Локачинського району.

Чому?

Сам Богдан Прус у коментарі «Волинській газеті» пояснив:

«Із Луцьким районом узагалі і з моїм рідним Смолиговом у Затурцівської ОТГ – приблизно 10 кілометрів спільної межі. Від Садова і аж до Хорохорина. Але цей кордон умовний, бо я в сусідів не чужий, а свій. Прагну на цій території Локачинського району реалізувати з користю для громади велику кількість планів соціально-економічного розвитку. Повірте, я це реалізую неодмінно! Взагалі, сам живу за таким принципом та іншим рекомендую: треба оцінювати людей не по словах, а по ділах. Щодо кримінального переслідування, то всі українці знають: у нашій державі з допомогою порушення різноманітних справ намагаються боротися з порядними людьми та відповідальними керівниками. Тому щодо мене порушували аж 4 кримінальних провадження, а на додачу ще одне – стосовно моєї дружини, Смолигівського сільського голови… Але на критику недругів я не зважаю. В мене, в принципі, недруг один: колишній впливовий регіонал…».

Таким чином, Богдан Прус підтвердив намір балотуватися на посаду голови Затурцівської ОТГ і запевнив, що переконаний у переможному результаті. А термін «Пруський» використаний із двох міркувань. По-перше, прізвище в Богдана Степановича – Прус. По-друге, «Прусією» називають частину етнічних німецьких земель, які навіть після поділу їх між Польщею та Росією зберегли високий рівень розвитку.

Світлана КОМА.

На фото Романа УСТИМЧУКА: тут починаються Затурці, які можуть стати «Пруськими».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (228) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (159) - 30.6%