Віталій Кварцяний – поза конкуренцією!

Віталій Кварцяний – поза конкуренцією! З трьох претендентів на пост голови Федерації футболу Волині залишилися тільки двоє, і серед них перемогу здобув Заслужений тренер України Віталій Кварцяний.


7 грудня в Палаці культури міста Луцька було велелюдно. Для гостей у фойє пропонувалися чай, кава і тістечка, проте серйозні чоловіки різного віку прибули сюди не для сніданку. Тут відбувалося доленосне для волинського футболу дійство: конференція та установчі збори Федерації футболу Волині.

Як уже повідомляла «Волинська газета»,  претендентами на посаду голови Спілки «Федерації футболу Волині» були її нинішній голова Віталій Кварцяний, заступник прокурора Волині Ярослав Голинський та член виконкому Федерації футболу України Олександр Жуматій. Але останнього не зареєстрували кандидатом, і він заявив, що буде судитися.

Присутні заслухали річні звіти та реорганізували Громадську організацію в Спілку «Федерація футболу Волині».

Ярослав Голинський, який народився на Теронпільщині і тільки зовсім недавно прибув на Волинь із Київщини, у виступі перед делегатами наголосив, що його найбільше турбує відсутність підтримки ФФВ на місцях. А ще його непокоїть недорозвинута футбольна інфраструктура.

«Мене здивувала, що є програма УЕФА «Хет-трик», яка передбачає будівництво футбольних полів, втім до Волині вона не дійшла. ФФВ не спромоглася грамотно оформити документи і подати їх на реєстрацію – це не нормально, і я обіцяю це виправити», – підкреслив Ярослав Голинський, якого цитують колеги з ІА «Волинські новини».

Він пообіцяв, що кошти, які виділила ФФУ на розвиток футболу в Україні (200 млн грн), не пройдуть осторонь Волині. Також кандидат пообіцяв навести лад у юридичних питаннях федерації.

«Волинську область потрібно виводити у лідери футбольної спільноти України», – оптимістично завершив Ярослав Голинський.

А на запитання, як збирається в разі перемоги поєднувати посаду заступника прокурора області та голови Федерації футболу Волині, пояснив:
«У мене є сформована команда професійних людей».

Натомість президент ФК «Волинь», заслужений тренер України, кавалер ордена «За заслуги» ІІІ ст., депутат облради Віталій Кварцяний погодився, що раніше основною проблемою ФФВ були юридичні питання, але самоврядна футбольна громадськість Волині «навчилася тримати удар» і вирішила ці проблеми. Співпраця ФФВ із районними та міськими федераціями, на думку Віталія Володимировича, теж на належності рівні.

«Ми не хочемо називати цифри, створювати нереальні програми. Але зауважу, що ми виконали 90% від раніше запланованого. Зараз ми плануємо розвивати дитячий футбол: наразі є 81 команда, але в майбутньому ми збільшимо їх до ста – це один з основних напрямків роботи», – цитують колеги з «Волинських новин» Віталія Володимировича.
«За цей короткий період роботи в обласній ради жодного разу не було так, що Віталій Володимирович не згадував про футбол. Саме за зверненнями Віталія Кварцяного обласна рада виділяла кошти на дитячий футбол. Про тиск, який відбувався зі сторони прокуратури на делегатів, ми будемо запитувати у вас з трибуни обласної ради. Вас нічого не навчив 2014 рік, ви забули на чому ви прийшли до влади? Нехай футболом займаються люди, які ним живуть», – висловився на підтримку Віталія Кварцяного радник голови облради Ігоря Палиці, керівник фракції «УКРОПу» Вячеслав Рубльов.
Закликав голосувати за Віталія Кварцяного і відомий у минулому волинський спортсмен та науковець, а нині – заступник голови облради Роман Карпюк, а також інші делегати.
Щоправда, голосувати довелося двічі. Спочатку за Віталія Кварцяного віддали 24 голоси з 50-ти зареєстрованих делегатів. За Ярослава Голинського було лише 9 делегатів.

Оскільки голова Федерації повинен обиратися переважною більшістю голосів, то питання поставили на повторне голосування. В підсумку за Віталія Кварцяного проголосував 31 делегат.

У роботі представницького зібрання узяв участь і перштий віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко.

Наш кор.

На фото ІА «Волинські новини»: виступ Віталія Кварцяного.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (205) - 45.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (121) - 26.9%