На перетині культур

На перетині культур

Ковельчанам своє мистецтво презентують художники восьми країн світу.

Про це інформує прес-служба Ковельської міської ради.

У культурно-просвітницькому центрі діє виставка сучасного малярства митців Білорусі, Великобританії, Німеччини, Польщі, США, Литви, Франції та України.

Впродовж нинішнього року експозицію уже оглянули мешканці Рівного, Тернополя, Дубного, Луцька. Вона побувала у Варшаві та Білостоці. Сьогодні ковельчани та гості міста мають нагоду побачити один з наймасштабніших доробків професійних сучасних митців. У місті залізничників представлена лише його частина. При тому, роботи майже 50-ти майстрів прикрашають стіни ковельської галереї.

Ініціатором та організатором вернісажу є наш земляк, художник Ігор Дрозд-Дужинські. Родом він із села Залісся, що на Любомльщині. Закінчив Львівську академію мистецтв, член Спілки художників Польщі. Зараз живе на дві країни – Україну та Польщу.

Ігор Дрозд вважає, що ця експозиція є мостом між митцями різних держав і цей проект доводить, що культура немає кордонів.

Як він розповідає, з авторами полотен познайомився на пленерах, що проходили в різних регіонах Польщі. Під час яких висловив думку щодо колективної виставки і порозуміння було знайдене. Кожен художник для експозиції передав три своїх картини, які тепер подорожують двома країнами. Він зазначив, що з Ковеля вони знову попрямують до Польщі.

Виставка дійсно неординарна. На перший погляд, вона вражає яскравістю та розмаїттям кольорів. Сучасні художники надають перевагу абстрактній мові вираження, експериментують з техніками і фактурами. Вони всі дуже індивідуальні і багатогранні.

Цікаво, що можна побачити роботи як майстрів зі стажем, так і тих, хто починає свою творчу біографію.

Але сьогодні нам невідомо, хто з них підніметься на вершину слави, тому і назва доволі філософська - «Епоха майстрів – час вкаже майстра». 

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (205) - 45.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (121) - 26.9%