Обезголовлені і четвертовані?

Обезголовлені і четвертовані?

Волинські телевізійники з острахом очікують на 13 грудня, коли їм нарешті повідомлять, скільки залишиться працювати в «реформованій» Волинській регіональній дирекції Національної суспільної телерадіокомпанії України.

 

Як юридична особа Волинська обласна державна телерадіокомпанія України перестала існувати ще в квітні минулого року. З тих пір у Києві чиновники на чолі з керівником НСТУ Зурабом Аласанією (свого часу працював у м. Харків із Арсеном Аваковим, на той момент головою облдержадміністрації, а з лютого 2014 р. – Міністром внутрішніх справ України, – ред.). займаються «реформою місцевого мовлення». На практиці це призвело спочатку до будь-якої незалежності в роботі новоствореної облрегдирекції НСТКУ, а з недавнього часу – й до тотального скорочення персоналу та звільнення всього керівництва.

Зокрема, зо планами столичних «реформаторів», колектив волинських телевізійників скоротять до 74 осіб – залишиться на роботі фактично втричі менше, ніж раніше. Крім цього, гендиректор Ольга Куліш та всі її заступники будуть звільнені. Наразі ж бов’язки керівника ВРД НСТУ виконує заступник гендиректора з фінансових питань Людмила Гетманчук.

За новою схемою, керівні органи будуть розділені навпіл. Творчим процесом має займатися продюсер, фінансово-господарським – менеджер. Обидві посадові особі повністю підпорядковуються київським чиновникам відомства Зураба Аласанії.

Прикро, але Волинь виявилася в числі кількох регіональних дирекцій, де конкурси та співбесіди з кандидатами не принесли жодного позитивного результату. Всі кандидати на посади менеджера і продюсера, в тому числі й працівники телебачення з багаторічним досвідом роботи, виявилися непотрібними… Вірогідно, як і в багатьох інших областях, «керівна і спрямовуюча сила» складатиметься з відряджених на Волинь іногородніх управлінців…

А 13 грудня в м. Луцьк нарешті прибудуть київські візитери з НСТУ, які повинні пояснити телевізійникам та радійникам, що замислили і на що слід очікувати теперішнім працівникам колись державного телебачення та радіо. За інформацією, котра заслуговує на увагу, це будуть не перші особи НТКУ. І навіть не другі…

Секретаріат облорганізації НСЖУ на своєму засіданні узяв до відома тривожну інформацію з найбільшого творчого журналістського колективу області. Вирішено вдатися до всіх передбачених чинним законодавством засобів і способів, щоб відстоювати принцип свободи слова та право на працю і всіх працівників Волинської регіональної дирекції НСТКУ, й інших журналістських колективів.

Володимир ДАНИЛЮК.

На фото: логотип Волинської регіональної дирекції НСТУ.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (205) - 45.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (121) - 26.9%