Церква у Волновасі

Церква у Волновасі

Буквально за 10 км від лінії фронту на Донбасі 17 грудня освячено український православний храм Святого Миколая Чудотворця!

Проект ініціативної групи, котра діє під координацією Володимира Мельниковича та під егідою Благодійного фонду «Волинь-2014» зі спорудження в місті-побратимі Луцька церкви УПЦ Київського патріархату Святого Миколая Чудотворця фактично добіг до логічного завершення. У неділю на Донбасі побувала представницька делегація з Волині, щоб узяти участь в урочистостях із приводу знаменної події. Богослужіння провело духовенство на чолі з митрополитом Луцьким і Волинським Михаїлом та архієпископом Донецьким і Маріупольським Сергієм. 

Дорогих гостей із Волині, які забезпечили переважну частину фінансування робіт зі спорудження дерев’яної церкви та будиночка, де функціонуватиме культурно-просвітницький центр та мешкатиме настоятель храму,  радо зустріли в. о. Волноваського міського голови Ігор Ісміханов, секретар міськради Тетяна Гукай, голова Волноваської райдержадміністрації Олександр Баранник, голова райради Валерій Лубінець та інші представники Донеччини. Нашу область представляли, крім уже згаданого митрополита Михаїла, виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт, радник голови облдержадміністрації Тарас Яковлєв, координатор ініціативної групи Володимир Мельникович та інші відповідальні особи.
Будівельників репрезентував представник генерального підрядника зі Львова.

Наразі спорудження православної церкви УПЦ Київського патріархату в м. Волноваха Донецької обл., яке відбувалося без залучення бюджетних коштів, а виключно на доброві
Храм увіковічнить ім’яЛуцького міського голови Миколи Романюка (помер 3 лютого 2017 р.), який був послідовним поборником налагодження та розвитку партнерських стосунків м. Луцька і м. Волноваха, де в травні 2015 р. під час нерівного бою з бойовиками полягли бійці 51-ої Володимир-Волинської ОМБр. Крім цього, у м. Волноваха в березні 2015 р. під час виконання службового обов’язку від рук терористів загинув капітан УСБУ у Волинській обл. Віктор Мандзик, тож учасники заходів вшанували його біля пам’ятного знаку, встановленому на місці трагедії.

Роман УСТИМЧУК.
На фото Богдана МИХАЙЛЮКА: зовнішній вигляд новозбудованого храму; під час Богослужіння в церкві Святого Миколая Чудотворця; шана Віктору Мандзику.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (1) - 33.3%
Депутати, адже можуть його звільнити. (0) - 0%
Виборці, бо вони носії влади. (1) - 33.3%
Мені байдуже. (1) - 33.3%