Сторінками минулого 21.12.2017

Сторінками минулого 21.12.2017

100 років тому
Перший ревком
«Звістка про перемогу Великої Жовтневої Соціалістичної революції у Петрограді надихнула трудящих селян с. Щурин нині Рожищенського р-ну  на нові бої за свої права. Як і в усіх селах тодішнього Луцького повіту тут ревком, який очолив учитель місцевої школи Х. Є. Крисак. Ревком разом із повсталими солдатами почав ділити поміщицьку землю та майно».
(«Радянська Волинь», 1947 р.).

60 років тому
Новий льонозавод
«Народному господарству потрібні тканини з льону, щоб забезпечити споживчий ринок якісним одягом. Саме тому в м. Ковелі став до ладу новий льонозавод, який перероблятиме сировину не лише з колгоспів і радгоспів Ковельщини, але й інших районів».
(«Прапор Леніна», 1957 р.).

20 років тому
Худоба від Прем’єра
«Під час недавнього перебування в області Прем’єр-міністра Павла Лазаренка вказувалося на велике значення виведення нової породи великої рогатої худоби для розвитку тваринництва. Для вирішення цього питання передбачаються потужні державні фінансові гарантії. Тому найближчим часом на Волині відбудеться семінар із розв’язання проблем галузі за участі високопосадовців із Кабміну».
(«Досвітня зоря», 1997 р.).

10 років тому
Грамоти маршалека
Щоб поглибити рівень інформаційної співпраці між Люблінським воєводством РП і Волинською обл. України, в м. Луцьку побувала з дводенним візитом велика група польських журналістів. Гості провели предметний діалог із колегами, а також зустрілися з головою облдержадміністрації Миколою Романюком, головою облради Анатолієм Грицюком, Генеральним консулом РП у Луцьку Томашом Яніком, маршалеком Люблінського воєводства Анджеєм Василєвські та начальником управління в справах преси та зв’язків із громадськістю облдержадміністрації, головою облорганізації НСЖУ Михайлом Савчаком. За вагомий внесок у розвиток польсько-українських взаємин відзнаками маршалека Люблінського воєводства відзначено гендиректора ВОДТРК Святослава Пирожка, головного редактора «Волині-нової» Степана Сачука і головного редактора «Волинської газети» Володимира Данилюка.
(«Волинська газета», 2007 р.).

Підготував Сергій ШРАМЧУК.
На фото Богдана ГОНЧАРУКА: генконсул РП у Луцьку Томаш Янік. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (225) - 44.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (145) - 28.9%