Найчастіше платять за «Mersedes-Benz»!

Найчастіше платять за «Mersedes-Benz»!

За січень – листопад 2017 р. до місцевих бюджетів надійшло понад 121,4 млн грн транспортного податку з фізичних осіб. Волинь не належить до лідерів поповнення державної казни, але й не пасе задніх.

 

Найбільше цього податку сплатили фізичні особи у м. Києві – майже 34,9 млн грн, Харківській обл. – понад 21,6 млн грн, а також у Дніпропетровській – майже 13,5 млн грн.

Як повідомили в прес-службі Державної фіскальної служби України, юридичні особи з початку року сплатили до місцевих бюджетів понад 104,8 млн грн транспортного податку.  Найбільші суми надійшли від платників, які перебувають на обліку в м. Києві – майже 18,2 млн грн, Офісі великих платників податків – майже 17,5 млн грн та Дніпропетровській обл. – понад 7,7 млн. грн.

«Найчастіше фізичні особи сплачували транспортний податок за автомобілі таких марок, як «MERCEDES-BENZ», «BMW», «LEXUS», «AUDI», «LANDROVER», «RANGEROVER», – зазначається.

На підставі наявної податкової інформації, в тому числі відомостей, необхідних для розрахунку транспортного податку, отриманих від Головного сервісного центру МВС України, у поточному році власниками легкових автомобілів – об’єктів оподаткування є 7131 особа. У їхній власності яких перебувало 7494 об’єктів оподаткування.

Світлана КОМА.

На фото автора: навіть такі екзотичні транспортні засоби підлягають оподаткуванню.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (219) - 46.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (126) - 26.9%