Мудрість любити, цінувати та святкувати

Мудрість любити, цінувати та святкувати

Голова облради Ігор Палиця привітав волинян із Новим Роком та Різдвом Христовим, зазначивши в підписі, що є також засновником Фонду «Тільки разом» та членом президії політичної партії УКРОП.


«Дорогі волиняни! Щиро вітаю вас зі світлими зимовими святами! Бажаю, щоб для нашої країни і для кожного з вас наступний рік був щасливим та успішним. Зичу всім нам сил, єдності, миру. Дякую усім, хто небайдужий до долі України, хто ціною власного життя відстоює перемогу, хто віддано працює і творить добро, робить світ навколо кращим. Тільки разом ми – рушійна сила, здатна на великі справи», – зазначається в привітанні, розміщеному на офіційному сайті органу представницької влади Волині. – Обіцяю й надалі працювати на благо Волині, відстоювати інтереси волинян.  Ціную вашу довіру та підтримку. Вірю, що спільно нам до снаги подолати усі труднощі на шляху до кращого майбутнього».

Окрім цього, голова Волинської обласної ради, засновник Фонду «Тільки разом», член президії УКРОПу Ігор ПАЛИЦЯ звернувся до земляків і з такими словами:

«Проведіть ці святкові дні з дорогими людьми, у любові й родинному затишку. Цінуйте одне одного, будьте мудрими й милосердними, любіть Україну. З Новим роком і Різдвом Христовим! Веселих свят!».

Вл. інф.

На фото Костянтина СЕМИЦЬКОГО: Ігор Палиця під час одного з сесійних засідань облради.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 10%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (18) - 60%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (5) - 16.7%
Мене це не стосується. (2) - 6.7%