Візьми участь у конкурсі

Візьми участь у конкурсі

«Молодіжна столиця України»

В Україні стартує національний конкурс «Молодіжна столиця України», ініціаторами якого є Міністерство молоді та спорту України, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України.

Координаторка конкурсу Марина Хромих зазначає, що одним з найважливіших завдань конкурсу є налагодження співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням.

– Загалом ініціатива створена в контексті європейського аналогічного конкурсу, участь в якому можуть взяти всі міста Європи без виключень, – каже вона. – Якщо ми подивимося історію молодіжних столиць у Європі, то побачимо, що саме маленькі міста дуже часто отримують цей статус. Тому все залежить лише від вас і вашої ініціативності.

Молодь Волині разом з представниками місцевої влади може взяти участь у конкурсі, заповнивши заявку до 10 січня 2018 року включно. Координує конкурс на Волині Юлія Ткачук, у Луцьку – Катерина Синюк.

З Положенням про конкурс, критеріями відбору та формою заявки міст для участі в конкурсі детальніше можна ознайомитися на сайті конкурсу: http://youthcapital.org.ua та на офіційній сторінці в Facebook: https://www.facebook.com/youthcapitalofukraine.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4%
Банкет під час чуми (30) - 60%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 18%
Мені байдуже (1) - 2%