Добрий приклад

Добрий приклад

ДІТВОРІ ПРИБУЖЖЯ РОЗДАЛИ ТИСЯЧУ СОЛОДКИХ ПАКУНКІВ

Мрії багатьох дітей Волині збулися: дітвора Прибужжя отримала улюблені солодощі до новорічно-різдвяних свят у рамках благодійної акції «Подаруй дитині радість» від Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя», інформують «Волинські новини», посилаючись на прес-службу народного депутата.

Солодощі підготували для 160-ти дітей Нововолинська, батьки яких є активістами громадської організації міської спілки ветеранів АТО. 50 солодких пакунків отримала і дітвора шахтарів, а також - активні учасники виставки у міському музеї. Громадська організація «Світ для дітей» на чолі з Оксаною Чабан спільно з фондом та Молодіжним ресурсним центром «Нові крила» організували новорічну казку для дітей з особливими потребами.

На свято завітали казкові персонажі Міккі Маус зі своєю подругою Мінні, чарівний пірат та, звичайно, Дід Мороз зі своїм помічником. Дітлахи водили запальні хороводи, брали участь у різноманітних конкурсах та розповідали вірші. Усі діти отримали солодощі.

«У наших дітей була ще одна святкова подія! Діти були в захваті. Хай добро, мир, любов завжди панують у серцях тих, хто творить добрі справи» – сказала Оксана Чабан з Нововолинська.

Так, у Княжому місті дітям військових 59-го зенітно-ракетного полку передали понад 130 подарунків. Новорічною радістю огорнули у Володимир-Волинському районі майже 200 вихованців дитсадків з сіл Овадне, Свійчів і Березовичі, школярів Красноставської, Руснівської та Галинівської шкіл, а також дитину загиблого за Україну Героя у селі Залужжя

На Іваничівщині солодощами пригостили понад 130 діток, які навчаються у Павлівській, Щенятинській, Менчичівській, Долинківській, Бортнівській та Мелятинській школах, а також малечу - з родин загиблих на Донбасі.

У Любомльському районі підготували солодощі для понад півтори сотні вихованців Штенського, Олеського та Нудиженського дошкільних навчальних закладів, Любомльської районної бібліотеки, обдарованим школярам села Зачернеччя та дітям загиблих Героїв.

Уже третій рік поспіль Фонд Ігоря Гузя «Прибужжя» спільно з громадськими активістами та місцевими бізнесменами організовує благодійну акцію «Подаруй дитині радість».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 9.4%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (20) - 62.5%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (5) - 15.6%
Мене це не стосується. (2) - 6.3%