Плата за побачення

Плата за побачення

Інформація про порядок стягнення плати за користування кімнатами побачень в Луцькому слідчому ізоляторі.

Як повідомляє прес-служба прокуратури, постановою Кабінету Міністрів України № 1017 від 08 серпня 2007 року затверджено перелік платних послуг, які можуть надаватися органами та установами виконання покарань, слідчими ізоляторами (їх виробничими майстернями і підсобними господарствами) та іншими установами Державної кримінально-виконавчої служби, що утримуються за рахунок бюджетних коштів, однією з яких є надання місць у відомчих готелях (гуртожитках) для тимчасового проживання, а також у кімнатах побачень засуджених та їх родичів.

На виконання цієї постанови й листа Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України і на підставі розрахунку калькуляції на одне ліжко-місце в кімнатах тривалих побачень та кабінах короткострокових побачень ДУ «Луцький слідчий ізолятор», затвердженого начальником установи, начальником Луцького СІЗО 24 жовтня 2017 року видано наказ        № 212  "Про встановлення вартості ліжко-місця в кімнаті довготривалих побачень та вартості послуг для відвідувачів за разове користування кабіною короткострокових побачень", згідно якого встановлено плату у розмірі 85 грн. за одне ліжко-місце в кімнаті тривалих побачень та 5 грн. 50 коп. за разове користування кабіною короткострокових побачень.

Відтак стягнення такої плати здійснюється у відповідності з вимогами чинного законодавства та властиве для всіх установ виконання покарань в Україні.

Наш кор.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (205) - 45.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (121) - 26.9%