Під покровом ночі…

Під покровом ночі…

Лісова охорона затримала браконьєрів, які вночі встигли вполювати козулю і зайця.

Про це повідомила прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Сталося це сьогодні близько 3 год. ночі. До працівників лісової охорони ДП «Любешівське ЛМГ» надійшла інформація, що на території мисливських угідь ТзОВ «ВУЛФ-К» здійснюється полювання. Очевидно, що проводиться воно незаконно, адже полювання у нічний період доби взагалі заборонене.

Працівники єгерської служби підприємства спільно з групою оперативного реагування ДП «Любешівське ЛМГ»  та працівниками охорони користувача мисливських угідь виїхали на місце. В результаті проведеної операції вдалося затримати  автомобіль Nissan на іноземній реєстрації. У машині були двоє чоловіків – жителі с. Озерці Рівненської області Володимирецького району.

В результаті обстеження автомобіля було виявлено тушку зайця і козулі. Браконьєри не мали при собі жодних дозвільних документів.

Про факт було повідомлено працівників Маневицького райвідділу поліції. Автомобілі та незаконні трофеї вилучено. З ними також – нарізну рушницю, обладнану оптичним прицілом, глушником, освітлювальними приладами.

Триває слідство. Очевидно, що чоловіки понесуть покарання, як і змушені будуть сплатити штраф та збитки,  завдані навколишньому природному середовищу, що становлять 40 тис. грн.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (205) - 45.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (121) - 26.9%