Закляк дубом із... дубом

Закляк дубом із... дубом Вранці 6 січня на околиці с. Жидичин Ківерцівського р-ну внаслідок технічної несправності зупинилася вантажівка, яка перевозила ліс-кругляк. Саме через цю прикру для водія та власників транспортного засобу та вантажу ця подія стала предметом додаткової уваги з боку водіїв,я кі їхали в цьому напрямку.


Судячи з реєстраційних номерних знаків на вантажівці МАЗ нової моделі і зеленого кольору та напівпричепі, завантаженого дубом-кругляком, автівка зареєстрована в Хмельницькій обл. З огляду на напрямок руху, то маршрут «МАЗа» з лісом пролягав від м. Луцька по об’їздній дорозі до с. Княгининок, звідки, найімовірніше, вантаж мав попрямувати в бік державного кордону з Польщею.

Так це чи ні, наразі невідомо. Можливо, автомобіль уже відремонтували. а співробітники патрульної поліції, які зранку 6 січня розпочали посилене патрулювання на всіх виїздах із м. Луцька та на трасі від обласного центру в бік м. Ковеля, перевірили законність зрізування деревини та за необхідних умов вжили достатніх заходів.

Роман УСТИМЧУК.

На фото автора: хмельницька машина з дубом-кругляком.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (205) - 45.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (121) - 26.9%