Хмельницька АЕС повертається до нормальної роботи

Хмельницька АЕС повертається до нормальної роботи

Енергоблок №2 підключено до енергомережі

Тисячі українців сьогодні зітхнули з полегшенням. Хмельницька АЕС знову повертається до нормального функціонування. Про це повідомляє офіційний сайт ХАЕС.

«Сьогодні, 8 січня 2018 року о 15 год. 19 хв. енергоблок №2 Хмельницької АЕС підключено до енергосистеми після проведення ремонтних робіт. Триває набір потужності, – зокрема йдеться в офіційному повідомленні Інформаційного центру ВП ХАЕС. – Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Нагадаємо, що 3 січня цього року о 01 год. 57 хв., згідно із поданою заявкою, енергоблок №2 відключено від енергомережі для усунення пропускання середовища на ущільнюючій поверхні вузла «чохол – блок переміщення» на приводі органів регулювання системи управління і захисту (ОР СУЗ) реактора».

Раніше несподівана зупинка енергоблоку №2 викликала неабияке хвилювання жителів Хмельницької та сусідньої областей. Сталося це одразу після Нового року. Можна лиш здогадуватися, яку непросту безпекову роботу провели фахівці на ХАЕС під час сакральних для всіх українців Свят-Вечора і Різдва. Поки ми святкували, енергетики провели необхідні ремонтні роботи. 

Наразі усі зітхнули з полегшенням. Редакція «Волинської газети» і надалі триматиме тему роботи атомної електростанції на особливому контролі.

Наш кор.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (219) - 46.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (126) - 26.9%