Правда одним реченням 11.01.2018

Правда одним реченням 11.01.2018

... На виконання доручення Володимир-Волинського міського голови Петра Саганюка задля зручності батьків вихованців дошкільних установ у кожному з дитсадків працює група повного дня, у якій малюки зможуть перебувати до 19 год. 30 хв. 
... У римо-католицьких костьолах сусіднього Люблінського воєводства РП на щонедільних Богослужіннях буває не більше 36% парафіян, що викликало публічну стурбованість духовенства тамтешньої дієцезії.
... Активісти з міста-побратима Луцька – білоруського Бреста – ініціюють повернення звання Героя Радянського Союзу колишньому командиру 50-ої Донецької стрілецької дивізії Ніколаю Арсєньєву, який у 1962 р. був засуджений за розтрату «соціалістичної власності»  та позбавлений цього високого звання.
... Делегація з міста-побратима Вальсроде побувала в м. Ковелі з подарунками для юних ковельчан та знову запросила на літній відпочинок у Німеччину 50 дітей із пільгових категорій, висловивши занепокоєння, чи встигнуть запрошені отримати біометричні закордонні паспорти.
... Колишній захисник луцької «Волині», вихованець столичного футболу Артем Шабанов підписав 4-річний контракт із київським «Динамо».
... Нововолинська міськрада під загрозою судового розгляду відмінила власне рішення, яким скасовувала пільговий проїзд у громадському транспорті міста шахтарів.
... Багаторічний керівник прес-служби Луцького прикордонного загону Олег Личковський із підвищенням по службі отримав посаду на Донбасі.

Володимир ДАНИЛЮК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (165) - 30.8%