Хто очолить обласну лікарню?

Хто очолить обласну лікарню?

У головного лікаря обласної клінічної лікарні Івана Сидора 1 січня 2018 р. закінчився контракт. Наразі Іван Миколайович керує найголовнішою медустановою області як виконувач обов’язків. Тож постало резонне питання: хто в подальшому буде головним лікарем обласної лікарні?

 

Слід зазначити, що Іван Сидор, який народився 31 січня 1944 р., очолює обласну клінічну лікарню з 1983 р. Він – Заслужений лікар України, лікар вищої кваліфікаційної категорії з організації і управління охороною здоров'я, орденоносець. Був обраним народним депутатом Верховної Ради СССР.

Відтак, чи погодяться депутати облради на найближчій сесії, котра, вочевидь, відбудеться не раніше лютого, продовжити термін контракту з Іваном Сидором чи визначаться з іншою кандидатурою, покаже найближче майбутнє.Цілком імовірно також, що питання буде розглядатися пізніше, адже кандидатури на посаду головного лікаря будуть подаватися на відкритий конкурс, а потім будуть обговорюватися в кількох профільних комісіях. 

Наразі представникам «Волинської газети» вдалося поспілкуватися з самим Іваном Сидором, який перебуває на робочому місці в обллікарні та продовжує виконувати свої посадові обов’язки.

Світлана КОМА.

На фото Богдана ГОНЧАРУКА: Іван Сидор під час одного з виїздів керівництва області та очільників обласних установ на полігон у м. Володимирі-Волинському.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (219) - 46.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (126) - 26.9%