Дороги – селянам!

Дороги – селянам!

У нинішньому році більшість місцевих автошляхів доведеться латати та чистити за рахунок власних грошей, а держава пообіцяла довести до пуття волинську трасу від Рівного через Луцьк і на Устилуг.

 

«Укравтодор» опублікував Програму ремонту доріг на 2018 рік, затверджену в рамках п'ятирічної держпрограми розвитку автомобільних доріг.  Він продовжить роботи на основних коридорах.

«Особливу увагу буде приділено дорогам на Сході країни: Р-46 (Харків – Охтирка), М-03 (Харків – Слов'янськ – Краматорськ), Р-07 (Чугуїв – Мілове). На Півдні країни буде проводитися ремонт на ділянках доріг: М-15 (Одеса – Рені, з обходом Рені), Н-14 (Кропивницький – Миколаїв), Н-11 (Дніпро – Кривий Ріг – Миколаїв), запланований ремонт моста через Хаджибейський лиман (дорога М-05 ), – зазначається в повідомленні державної акціонерної компанії.

На заході України теж планують щось робити. В усякому випадку, ремонти проводитимуть на ділянках таких доріг: Н-22 (Рівне – Луцьк – Устилуг), М-21 (Житомир – Вінниця), Н-10 (Івано-Франківськ – Стрий), Н-03 (Житомир – Хмельницький – Чернівці).

Також запланований ремонт короткої траси від Мукачево до Чопа по дорозі М-24/М-25.

«За кошти МФО почнеться реконструкція Північного обходу Житомира, реконструкція Gо Highway в Хмельницькій області і продовжиться реконструкція М-03 на ділянці Лубни – Полтава», –  наголосили в дорожньому відомстві.

В «Укравтодорі» також нагадали, що з 1 січня 2018 р. в рамках децентралізації 123,1 тис. км доріг місцевого значення передані у відповідальність місцевої влади. Тобто, ці автошляхи доведеться ремонтувати сільським, селищним, районним і обласним радам за кошти й так бідних бюджетів.

Зараз «Укравтодор» відповідає лише за 47 тис. км доріг міжнародного і національного значення.

Наш кор.

На фото Оксани БУБЕНЩИКОВОЇ: початок дороги від Луцька до Рівного в період боротьби зі снігопадами.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (219) - 46.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (126) - 26.9%