Етно-фестиваль

Етно-фестиваль

Етно-фестиваль

На «Різдво у Луцьку» завітали колективи з Польщі, Білорусії, Литви та Олег Скрипка

У Луцьку розпочався міжнародний етно-фестиваль «Різдво у Луцьку». На сцені Театрального майдану та в студії Волинського телебачення вже виступили гості з Білорусії, Польщі та Литви.

– Сьогодні ми розпочинаємо етно-фестиваль «Різдво у Луцьку», який покаже нам не лише творчі здобутки та вміння виконувати різдвяні піснеспіви українських колективів, а разом із нами будуть співати колективи з Литви, Польщі, Білорусі і спільно ми будемо славити Ісуса Христа та підтримувати традиції, які властиві нашим народам, – відкриваючи це традиційне дійство, наголосив секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт. – Тому я хочу побажати усім вам гарного перегляду фестивальної програми. Зі святом усіх вас! Хай нам щастить і таланить!

Колядки та щедрівки звучали різними мовами. Попри закордонних колективів були і волинські колядники. За їх участі відбулося святкове дійство «Небо і земля нині торжествують!» Святкову різдвяну програму «Нова радість стала» також підготували фольклорні гурти загальноосвітніх та музичних шкіл міста Луцька. А фольклорний гурт «Чачка» відтворив народне обрядове дійство «Де Коза ходить, там жито родить...»

Завтра фестиваль продовжиться. На Театральному майдані відбудеться різдвяне дійство «Прийшли до вас з Колядою» за участі фольклорних колективів Волині. Щедруватимуть та колядуватимуть колективи з Польщі, Білорусі, Литви, України також під час концерту «Радуйся, земле!». Попри виступів на Театральному майдані відбудуться фестивальні дійства і в обласному музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка – «Три празники в гості», та в Палаці культури міста Луцька – дитячий пісенний конкурс «Зимова казка».

Працюватиме і святковий ярмарок з традиційними частуваннями, де лучани можуть посмакувати різноманітними різдвяними стравами, солодощами, придбати сувенірну продукцію, повідомляє відділ інформаційної роботи Луцької міської ради. Свої ласощі для лучан і гостей міста представили й медовари. Усі охочі можуть скуштувати питних медів, придбати вироби з воску та інші продукти бджільництва. Для тих, хто бажає спробувати себе у рукоділлі, діє етно-проект «Різдвяна майстерня». Завершиться фестиваль громадською акцією «Спільна Коляда» та виступом спеціального гостя фестивалю «Різдво у Луцьку» Олега Скрипки.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (219) - 46.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (126) - 26.9%