Щоквартальний призов і 16 місце

Щоквартальний призов і 16 місце

Зі слів військового комісара обласного військкомату полковника Романа Кулика, у 2017 р. рівень виконання завдань вищого керівництва держави та Генерального штабу Збройних сил України щодо комплектування військових частин кандидатами на військову службу за контрактом становить 74%.

 

Волинський ОВК за підсумками роботи у минулому році у рейтингу Генерального штабу посів 16 місце в Україні. Слід також зазначити, що найкращим в області залишається Володимир-Волинський військовий комісаріат (92 % від запланованого). Натомість, найгірші – Камінь-Каширський та Ківерцівський, – повідомляє з посиланням на відділ інформаційної політики Волинської облдержадміністрації портал «Буг».

Серед заходів, які проводили на теренах краю: трансляція відеороликів на телебаченні, виготовлення поліграфічного матеріалу, розміщення білбордів
тощо. Але всі вони виявилися мало результативними, адже проводилися формально та некваліфікованими чиновниками з системи органів виконавчої влади Волині.

«Перед нами стоїть завдання: до кінця лютого доукомплектувати 14-у ОМБр – це 370 чоловік. На сьогодні прийнято лише 2. Ще 12 проходять медичний огляд», – повідомив Роман Кулик.

«Що ж стосується осіннього та весняного призову, то їх виконали на 100%. Однак велика кількість призовників взагалі не з’явилася. До прикладу, лише восени – більше 8,5 тис. чоловік. Серед кращих військових комісаріатів області – Володимир-Волинський, Луцький та Ковельський. Разом із тим призов офіцерського запасу, що відбувся у червні та листопаді 2017 року, був не такий вдалий. Адже відповідно до плану із 41 офіцера, підготували лише 30. Між іншим, 187 чоловік взагалі не з’явилися до військових комісаріатів без поважної на то причини. Відтак, до поліції надіслали списки громадян, які ухиляються від виконання громадянського обов’язку. До слова, відповідний призов будуть проводити щоквартально», – пише портал «Буг».

Світлана КОМА.

На фото Романа УСТИМЧУКА: Роман Кулик (зліва) серед керівництва облвійськкомату в перший період мобілізаційної роботи, пов’язаної з початком АТО.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14.7%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (220) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (130) - 27.3%