За гріхи Гунчика заплатить… бюджет

За гріхи Гунчика заплатить… бюджет Як відомо, «Волинська газета» в процесі роздержавлення виграла в голови облдержадміністрації Володимира Гунчика два суди: 6 листопада 2017 року позов до очолюваної ним облдержадміністрації в Господарському суді міста Києва, а 14 грудня 2017 р. після оскарження цього рішення Володимиром Гунчиком, постановою Київського апеляційного господарського суду колегія суддів залишила рішення суду першої інстанції без змін.

 

Редакція 29 грудня 2017 р. офіційно звернулася до голови облдержадміністрації з вимогою в добровільному порядку виконати судові рішення та підписати договір про вихід облдержадміністрації з числа співзасновників реформованої «Волинської газети» до 15 січня ц. р, хоча судові рішення вважають його укладеним де-факто і без підпису Володимира Гунчика.

Станом на 16 січня 2018 р. ніяких документів від голови облдержадміністрації  «Волинська газета» не отримувала. Натомість, перебуваючи в новорічно-різдвяній відпустці, Володимир Гунчик доручив своєму екс-керівнику юридичної служби автозаводу, а нині першому заступнику голови облдержадміністрації Олександру Степанцову скерувати  у Верховний Суд України касаційну скаргу по цій справі… Що він і виконав 2 січня 2018 р. 

Але це суті не змінює: голова облдержадміністрації повинен виконати судові рішення! В усякому випадку, наказом судді Господарського суду міста Києва Світлани Чебикіної від 29 грудня 2017 р. через Державне казначейство з рахунку облдержадміністрації буде стягнуто на користь ТзОВ «Волинська газета» 1600 грн витрат судового збору, який вносила на початку процесу редакція за рахунок власних коштів.

Шкода тільки, що за гріхи Володимира Гунчика повинен розплачуватися не він особисто, а державна казна… Спочатку до Києві відряджається за кошти платників на судові засідання цілий начальник юруправління облдержадміністрації Віталій Потапенко, потім  виконавча гілка влади області платить за касаційну скаргу в Верховний Суд України, а далі – витрачає бюджетні гроші на відшкодування судового збору…

Володимир ДАНИЛЮК.

На фото: наказ Господарського суду міста Києва про примусове виконання рішення суду.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14.7%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (220) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (130) - 27.3%