Де «McDonald’s»?

Де «McDonald’s»?

Чому Волинь не викликає жодного інтересу у власників всесвітньої мережі ресторанів фаст-фуд «МакДональдз»?

Сусідам-рівнянам поталанило більше. Ще 12 липня 2012 р. у торговельно-розважальному комплексі «Залата Плаза» в центрі міста відбулося урочисте відкриття першого закладу  «McDonald’s».
На той час уже в 72-ому закладі площею приблизно 470 кв. м. передбачили 154 посадочні місця в основній залі та 56 – на терасі, що дозволило обслуговувати понад 3000 гостей щодня. 
«Також для більшої зручності відвідувачів було обладнано спеціальне вікно експрес-обслуговування, яке дозволяє придбати страви, не заходячи в середину. Заклад працюватиме з 6:00 до 24:00, вікно експрес обслуговування – цілодобово», – повідомили про радісну подію в прес-службі компанії, яка працює в Україні з 1996 р.
Загалом у будівництво «МакДональдз» у м. Рівне компанія інвестувала майже 12 млн грн. Враховуючи нинішній індекс інфляції, це доволі потужна сума. Відкриття закладу створило 60 робочих місць, а підтримати команду закладу в Рівному приїхали співробітники з інших міст, зокрема з Києва, Львова, Дніпра. За 5 років цей ресторан став одним із кращих в українській мережі «McDonald’s»
Відтак, періодично його відвідують не лише мешканці сусідньої Рівненщини, але й волиняни. Щоправда, вони не такі активні клієнти «McDonald’s», як це могло б бути, адже жодного ресторану фаст-фуд ні в м. луцьку, ні в інших містах області немає. Ця обставина, враховуючи досвід м. Рівного, дещо дивує. А якщо взяти до уваги, що «McDonald’s» уже кілька років працює і в невеличкому м. Холм Люблінського воєводства РП, то й узагалі збиває з пантелику.
Подейкували, що «МакДональдз» почне працювати в реконструйованому ТРК «Промінь», що в обласному центрі. Але комплекс відкрили без «McDonald’s»…
«Волинська газета» вже зверталася до керівників українського офісу «McDonald’s» із запитом, чому ж на Волині немає жодного ресторану цієї фірми. Наразі скеровано ще один. Бо якщо всесвітня мережа не бачить перспективи розширення своєї сфери надання послуг, то це одне. А якщо їй хтось тут заважає, то це – зовсім інше.
А між тим у рівненському «МакДональдзі» у ці січневі вихідні дні – багатолюдно та весело. Приходять посмакувати екзотичними стравами як цілими родинами, так і для того, щоб купити та забрати набір смаколиків із собою.
І ось редакція отримала коментар від директора з розвитку та виробництва компанії «МакДональдз» в Україні, Віталія Стефурака:
«Дякуємо Вам за зацікавленість у діяльності компанії «МакДональдз». Компанія «МакДональдз» має намір продовжувати розвивати мережу в Україні. Ми прагнемо бути присутніми у кожному місті, де є наші потенційні відвідувачів, зокрема, і у місті Луцьку.  Наразі ми шукаємо партнера, який зможе нам запропонувати відповідну земельну ділянку для будівництва закладу «МакДональдз». 
Таким чином, ситуація стає зрозумілою. Волинський бізнес та місцева влада повинні проявити ініціативу, і «МакДональдз» теж до нас прийде!

Світлана КОМА.

На фото автора: вхід у рівненський «McDonald’s»; у ресторані – привітний персонал; у великому залі завжди багатолюдно.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Чи готові ви в разі збройної агресії Росії на Волинь зі зброєю в руках боротися з окупантами?».

«Чи готові ви в разі збройної агресії Росії на Волинь зі зброєю в руках боротися з окупантами?».

Піду на війну в перших лавах (14) - 36.8%
Для цього є армія, прикордонники, поліція і СБУ (7) - 18.4%
Буду підпільником (7) - 18.4%
Ми приречені на поразку (2) - 5.3%
Мене це не стосується (5) - 13.2%