З учора на завтра…

З учора на завтра…

На оперативній нараді керівників структурних управлінь Володимир-Волинської міськради градоначальник Княжого міста Петро Саганюк назвав новий термін здачі в експлуатацію будинку-довгобуду для військових та родин полеглих героїв АТО.

Про можливу дату, коли ж спорудження військовим відомством 44-квартирного будинку для військовослужбовців завершиться, говориться давно. То в Міністерстві оборони не було грошей. То кошти з’явилися, але не встигли тендерів провести. То провели всі дозвільні процедури, але фірма-підрядник збанкрутувала. Нарешті за роботу взялася «Вінницька будівельна компанія». Але й зодчі з малої Батьківщини чинного глави держави та керівника уряду теж опростоволосилися: так і не змогли освоїти виділених коштів. Дійшло до того, що вже навіть системні недруги – народний депутат Ігор Гузь та голова облдержадміністрації Володимир Гунчик – в унісон обурилися тяганиною довкола цього знакового для учасників бойових дій на Сході об’єкта…
І що ж?
Петро Саганюк розповів, що мав зустріч із керівниками підрядної організації, які повідомили, що в березні можуть вже завершити повністю роботи.
«Будемо реалістами. Навряд чи в березні все буде готово. Також говорили, що ніби два під’їзди вже повністю готові. Будемо розраховувати так, щоб у травні вже завершити повністю всі роботи», – наводять висновок Петра Саганюка в прес-службі Володимир-Волинської міськради. 
Петро Саганюк висловив готовність допомогти «воякам» із кельнями провести благоустрій прилеглої території навколо будинку. 
«Згідно з ПКД, передбачено щебеневий благоустрій, але на мою думку, це не підходить. Потрібно прибудинкову територію облаштувати бруківкою», – резюмував Петро Данилович.
Що ж, будемо сподіватися, що хоча б у травні вінницькі довгобудівці таки справляться з завданням. Яке для них виявилося чомусь дуже непростим у практичному вирішенні.

Роман УСТИМЧУК.
На фото автора: 44-квартирний довгобуд у Княжому місті статусу не змінює.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (0) - 0%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (0) - 0%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (0) - 0%
Банкет під час чуми (3) - 50%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 16.7%
Підстава для негайного звільнення чиновників (1) - 16.7%
Мені байдуже (0) - 0%