Заслужені від заслуженого

Заслужені від заслуженого

Відбувся традиційний розіграш призів серед передплатників «Волинської газети». Це сталося одразу після завершення всіх новорічно-різдвяних свят, коли читачі улюбленої газети встигли надіслати на адресу редакції передплатні квитанції на весь 2018-ий чи на перше півріччя.

Як завжди, до участі в розіграші «Волинська газета» запрошує відомих на Волині та далеко за її межами творчих людей. У попередні роки визначали щасливих переможців такі особистості як народні артисти України Валерій Маренич і Василь Чепелюк. Нині почесну місію виконав Заслужений артист естрадного мистецтва України, щоумен, поет і композитор, продюсер та ведучий культурних масштабних заходів Сергій Скулинець. 
Родом він із смт Турійськ. Працює директором Центру культури та дозвілля Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Шлях до творчого злету він починав у 2008 р., після закінчення Рівненського державного гуманітарного університету. А потім визнання та титули посипалися, як із рогу достатку. 2015 р. - переможець Премії «Люди Року-2015. Волинь» у рамках Премії «Люди XXI століття» в номінації «Шоумен року». Переможець головного караоке країни-900  ювілейної програми «Караоке на Майдані» на телеканалі СТБ у квітні 2016 р. Тоді ж і наступного року – ведучий телевізійної програми у прямому ефірі «Аукціон. TV магазин & online» на телеканалі «АВЕРС». Тоді ж – учасник телевізійного шоу «Х-Фактор-8» на телеканалі СТБ. 9 грудня 2017 р. – участь у гала-концерті XXII церемонії вручення музичної премії «Шлягер року -2017», котрий відбувся в столичному Палаці «Україна», та переможець із авторською піснею «Моя любов»… 
Ось така неординарна особистість і завітала в редакцію, щоб допомогти журналістам розіграти серед читачів цінні подарунки.
А, завершивити цю приємну місію, ми коротко поспілкувалися з Сергієм Скулинцем. Він організовував різноманітні концерти, конкурси, фестивалі, продовжує цю справу й зараз. А що імпонує найбільше?
«Мені подобаються всі проекти, в яких беру участь, інакше я б зайнявся якимись іншими. Але є, звичайно, найприємніші, які з року в рік стають усе ріднішими. Наприклад, особлива фішка – конурс-фестиваль двійнят та близнят. Вони схожі на всіх і не схожі ні на кого! Це – дуже тепле родинне свято з великим суспільним значенням!», – говорить гість «Волинської газети».
«Головна ідея всього творчого життя – популяризація української сучасної пісні. Наразі працюю над новим альбомом. У ньому будуть мої власні пісні: і вірші, і музика… Одна з них – пісня «Моя любов», яка після виступу в столичному палаці «Україна» стала справжнім шлягером, – говорить Сергій Скулинець. – Знаєте, сьогодні в державі настав такий момент, що наші митці повинні доносити до слухача саме український пісенний продукт! Причому, треба навчитися не лише співати в Незалежній Україні українською, але й рідною державною мовою проводити різноманітні публічні заходи!».
Тож невдовзі Сергій Скулинець планує виїхати в загальноукраїнське творче турне… А наразі – допоміг «Волинській газеті» визначити в 2018 р. саме 18 щасливих власників цінних подарунків.

Редколегія.
На фото Романа УСТИМЧУКА: Сергій Скулинець визначає переможців лотереї.

Список переможців передплатної лотереї
1. Віра АНДРІЙЧУК, с. Ощів Горохівського р-ну: мішок цукру.
2. Ніна УСТИМЧУК, с. Завітне Ківерцівського р-ну: мішок цукру.
3. Галина Гуменюк, с. Маковичі Турійського р-ну: тортівниця.
4. Ганна КОТ, с. Раків Ліс Камінь-Каширського р-ну: електричний ліхтарик.
5. Володимир СТОЛЯРЧУК, с. Хорохорин Луцького р-ну: цукровий набір.
6. Антон АНТОНЮК, с. Копачівка Рожищенського р-ну: мішок цукру.
7. Павло МЕЛЬНИК, с. Лишнівка Маневицького р-ну: цукровий набір.
8. Ольга КИСІЛЬ, с. Залізниця Любешівського р-ну: тортівниця.
9. Галина МАТВІЙЧУК, с. Немир Рожищенського р-ну: мультиварка.
10. Антоніна МОРОЗ, смт Локачі: електрочайник.
11. Тетяна САХАРЧУК, с. Нова Руда Маневицького р-ну: цукровий набір.
12. Віктор КОСИНСЬКИЙ, смт Торчин Луцького р-ну: електродриль.
13. Вадим САС, м. Луцьк: електрочайник.
14. Федір БАРАНЧУК, с. Раків Ліс Камінь-Каширського р-ну: мішок цукру.
15. Ніна ВИРОВИЧ, смт Шацьк: тортівниця.
16. Ганна МАСЮК, смт Маневичі: електричний ліхтарик.
17. Софія АРСЕНЮК, с. Княгинінок Луцького р-ну: тортівниця.
18. С. ПАЛАМАРЧУК, смт Іваничі: цукровий набір.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14.7%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (220) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (130) - 27.3%