Покинутий позашляховик і самовільна рубка дубів

Покинутий позашляховик і самовільна рубка дубів

Намагаючись втекти від правосуддя, правопорушники застрягли в багнюці.

Про інцидент повідомила прес-служба Волинського ОУЛМГ.

На днях небайдужі громадяни повідомили, що бачили, як до лісу поїхала невідома машина. Працівники групи оперативного реагування ДП «Ківерцівське ЛГ» спільно з лісничим Воротнівського лісництва виїхали на місце самовільної рубки.

Лісопорушники, помітивши «Дастер» лісової охорони, намагалися втекти. Та іноді й сам ліс допомагає покарати любителів легкої наживи. Позашляховик застряг у багнюці. Невідомі особи покинули його і вихали з лісу іншою автівкою.

За викликом лісової охорони прибула поліція. В машині, де було демонтовано задні сидіння, знаходилися шина до бензопили, бензин, дубова кора, мох, тирса – це не залишало сумнівів, з якою ціллю використовували позашляховик.

Всі ці факти зафіксовані поліцією. Автомбіль арештовано.

Варто зазначити, що поки на місці тривали слідчі дії, прибула група осіб на «Ниві», які запевняли, що цей позашляховик належить їм, тож хочуть повернути машину. В результаті перевірки даних цих осіб виявилося, що двоє вже свого часу притягувалися до відповідальності – і саме за подібні лісопорушення.

До речі, за слідами протекторів шин можна припустити, що лісопорушники прибули з Цумані.

До теми. Справу із самовільною рубкою дубів, у якій фігурував покинутий БМВ, уже доведено до логічного завершення. За кілька днів у відділок поліції прибули троє чоловіків і зізналися у скоєному. В результаті їм довелося сплатити більше 20 тис. грн завданих державі збитків – кошти надійшли у бюджет Жидичинської ОТГ. Крім того, за фактом відкрито кримінальне провадження. Тривають суди. Тож буде іще чималий штраф. І цієї судової тяганини можна було б уникнути, якби лісопорушники одразу в усьому зізналися і не втікали від лісової охорони.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14.7%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (220) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (130) - 27.3%