Під тиском – телепрограма «Під тиском»!

Під тиском – телепрограма «Під тиском»!

Чому керівник «Люблінського телебачення» Ришард Мотусєвіч не пустив в ефір телепрограму з опозиційними до чинної влади Польщі політиками?

 

В місті-побратимі Луцька – польському Любліні – розгорівся грандіозний скандал. Відзнята 3 лютого ц. р. авторська програма «Під тиском» так і не потрапила в ефір. 

Чому?
Колеги з газети «Kurier Lubelski» наводять пояснення керівника державного «Люблінського телебачення» («TVP Lublin»), із яких же ж причин глядачі не побачили популярної щотижневої програми, котра була присвячена новому законові про Інститут національної пам’яті РП та дипломатичній кризі.

«Моїм обов’язком і відповідальністю є турбота про якість, ретельність та нериторичну відповідальність кожної нашої програми, – сказав Ришард Мотусєвіч, шеф «TVP Lublin». – Я дізнався, що програма, записана на відео в минулу суботу, не відповідає тим вимогам. Довідався, що дебати, які модерувалися журналістом, відбулися у невластивий, відсторонений спосіб. Цікавими видаються й сентенції авторки щодо глибокого виміру дискусії, яка триває в Польщі, які могли побачити глядачі не лише з нашої локальної антени, але й у цілій Польщі… Тому не можу допустити, щоб журналісти важливу проблематику переносили в сферу преференційних для когось із політиків очікувань. Хоча й ніколи не вдаюся до ревізії змісту кожної з наших програм».

Слід зауважити, що в програмі «Під тиском» брали участь фактично всі опозиційні до нинішньої правлячої більшості у Польщі парламентарі – Йоанна Муха (PO), Ельжбета Крук (PiS), Якуб Кулєша (Kukiz'15), Ґеновефа Такорська (PSL) і Анджей Станіславєк (Porozumienie).

«Частина з вище названих політиків дізналися про справжні причини невиходу програми в ефір. Бо Анджей Станіславєк, наприклад, заявив, що віце-міністр Мін’юсту повинен віддати свої повноваження главі Кабміну, а Ельжбета Крук на фоні інших виглядала дуже тьмяно та не змогла гідно захищати інтересів правлячої партії PiS («Право і Справедливість»)».

Що тема історичної пам’яті та цивілізованого й адекватного ставлення до неї всіх країн у світлі неоднозначного закону, ухваленого Сенатом і Сеймом РП, для Люблінського воєводства є дуже актуальною, свідчить сама історія. Адже на Люблінщині нацистами в роки Другої світової війни було збудовано два великих концтабори, де знищувалися представники різних народів Європи. Йдеться про «фабрики смерті» в Майданеку і Собіборі.

Наш кор.

На фото з газети «Kurier Lubelski»: Ришард Мотусєвіч виправдовується, чому не пустив телепрограму з опозиційними парламентарями в ефір «Люблінського телебачення».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14.7%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (220) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (130) - 27.3%