Позапланові канікули

Позапланові канікули З 7 до 10 лютого у школах та позашкільних закладах освіти м. Луцька – карантин.

 

«У зв’язку зі зростанням захворюваності на ГРВІ та грип, із метою недопущення масових захворювань, із 7 до 10 лютого у всіх закладах загальної середньої та позашкільної освіти Луцька буде тимчасово призупинено освітній процес. Також із 7 по 11 лютого буде призупинено проведення культурно-масових та спортивних заходів.Відповідне розпорядження 6 лютого ц. р. підписав виконувач повноважень Луцького міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт», – повідомили в відділі інформаційної роботи Луцької міської ради.

Таким чином, підтвердилася стурбованість начальника управління освіти Луцької міськради Зіновії Лещенко, яким вона поділилася під час презентації нової мультимедійного обладнання в Луцькій ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Бо до раніше закритих на карантин шкіл з 6 лютого закривалися ще й школи №7 і 9, а також –навчально-реабілітаційний центр.
Тож, аби не допустити збільшення кількості хворих дітей і в інших навчальних закладах міста, було прийнято рішення про запровадження із 7 лютого карантину у всіх без винятку школах.
«Ми вважаємо, що затягувати недоцільно. Потрібно дати можливість дітям пролікуватись вдома, аби уникнути поширення хвороби та ускладнень», – наголосила колегам із ІА «Волинські новини» Зіновія Лещенко.

Відтак, у всіх луцьких школярів, а також у дитсадках, із 7 лютого – позапланові канікули. Скасовано й усі масові заходи.

Світлана КОМА.

На фото Ольги КОНОНЧУК: Зіновія Лещенко в ЗОШ №1 поділилася з присутніми необхідністю запровадити карантин у всіх навчальних закладах обласного центру.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14.7%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (220) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (130) - 27.3%