Гунчик і Линдюк – «агенти Кремля»!

Гунчик і Линдюк – «агенти Кремля»!

Таку характеристику багаторічній діяльності голови облдержадміністрації Володимира Гунчика та призначеного ним голови Маневицкьої райдержадміністрації Андрія Линдюка дав керівник державного підприємства «Волиньторф», депутат облради Іван Киричик.

 

Отже, 6 лютого ц. р. портал «ВолиньPost» в інформаційному повідомленні під красномовним заголовком «Волинська ОДА виграла справу «Волиньторфу» сповістив:

«Постановою Львівського апеляційного адміністративного суду скасовано рішення Волинського окружного адміністративного суду. Віднині справу державного підприємства «Волиньторф» закрито».

«Про це повідомив начальник юридичного управління облдержадміністрації Віталй Потапенко, який курував справу», – так повідомили у відділі інформаційної роботи Волинської облдержадміністрації, який після приходу до влади Володимира Гунчика очолила Світлана Головачук.

«Варто нагадати, що на 6 вересня 2017 року голова облдержадміністрації Володимир Гунчик підписав розпорядження №449 «Про виконання розпоряджень голови облдержадміністрації від 24 липня 2017 року №373 та №374», яким скасував попереднє розпорядження щодо поновлення договорів оренди земельних ділянок для підприємства «Волиньторф». Такому рішенню передувало застереження прокуратури Волинської області. Тим паче, що згодом керівник найвищої виконавчої гілки влади в області отримав висновки Міністерства екології та природних ресурсів України та Державної служби геології і надр України, які підтвердили: землі, про які йде мова – особливо цінні, а відтак, їх використання обмежене», – написав «ВолиньPost».

Із таким рішенням не погодилося керівництво підприємства, звернувшись до Волинського окружного адміністративного суду з позовом про визнання протиправними дії голови облдержадміністрації та скасувати останнє розпорядження.

«Раніше Волинський окружний суд задовольнив позов, однак рішення не набрало законної сили, адже його оскаржили у Львівському апеляційному суді. Львівський апеляційний адміністративний суд підтримав позицію Володимира Гунчика щодо правового використання земель та закрив справу ДП «Волиньторф»», – насамкінець повідомив «ВолиньPost», не звернувшись за коментарем до представника іншої сторони.

Тому директор державного підприємства, депутат облради (фракція УКРОП) Іван Киричик відповів на іншому інформаційному ресурсі. Портал «Під прицілом» надрукував точку зору стратегічного для Волині та України підприємства:

«Інформація подана викривлено, адже питання розгляду рішення Апеляційного суду звучить так, що "звернення не за інстанцією". Ми виграли першу інстанцію у  адміністративному суді, а львівський апеляційний суд сказав, що це не адміністративна справа і потрібно звертатись до господарського суду».

Крім того, депутат облради в публікації «ОДА обдурила волинян, нахабно радіючи знищенню ДП "Волиньторф"» наголосив:

«Це не є виграна справа. Вона просто перенаправлена на вирішення у якості господарської справи. Так кваліфікували у апеляційному суді. Хоча на дане рішення апеляційного суду ми будемо подавати касаційну скаргу, бо я переконаний, що це саме адміністративна справа і мала розглядатись в адміністративному суді і рішення першої інстанції було чітко виписаним згідно законодавства і правильним. А те, що ОДА подала апеляцію... ну як би подала, але все ж це адміністративна справа і ми будемо наполягати, що це саме адміністративна справа.

Тому це не є виграш ОДА. Просто апеляційний суд перенаправив справу. Можливо в обласній адміністрації хочуть показати, які вони круті. Хоча, читаючи цю інформацію на деяких волинських сайтах, просто хочеться сказати – чому ви радієте? Ставте газові котли! Ви маєте плакати, що гроблять цілу галузь в області»

Чому Володимир Гунчик, Андрій Линдюк та їхні підручні Віталій Потапенко і Світлана Головачук намагаються поставити хрест на недавно успішному підприємстві і що очікує ДП «Волиньторф» найближчим часом, якщо цих чиновників вчасно не зупинять?

«До кінця опалювального сезону цього року ми не дотягнемо. З березня можуть  позакривати школи по області. Договори, які з надією підписали, ми вже не зможемо виконати. Схоже, ця процедура тягнутиметься ще довго по судах, а ми змушені вже зараз зменшити об'єми по договорах і порозривати дані договори. Тому радість в адміністрації Гунчика, Линдюка й інших осіб незрозуміла. Чим вони збираються опалювати бюджетну сферу і чи позакривають школи на цілу зиму? Навмисне знищення "Волиньторфу"? В останньому законі, який був прийнятий пару тижнів тому, "Волиньторф" є у списку підприємств, що підлягають пришвидшеній приватизації до 2020 року. Думаю, скоро побачимо під кого це все робиться. Такі підприємства є стратегічно важливими навіть, якщо в масштабах регіону. Вони мали б лишитись у державній власності, щоб держава мала можливість впливу,  регулювання і мала б гарантію у певній енергонезалежності», – зазначив у коментарі «Під прицілом» Іван Киричик.

Депутат облради, який представляє більшість і який у будь-який момент на сесії разом із іншими колегами може проголосувати за оголошення недовіри Володимиру Гунчику (закон вимагає від Президента Петра Порошенка в такому разі впродовж місяця звільнити з посади голову облдержадміністрації) насамкінець робить висновок:

«Чогось саме люди, які мали б про це думати, а саме керівники ОДА, роблять все, щоб ціла галузь зупинилась. А це бюджетна сфера... Лісу в нас не вистачить, бо почнем різати – він зникне за 2 роки.  Сьогодні деякими можновладцями модно говорити "агенти Кремля". Думаю, Гунчика, Линдюка я сьогодні можу назвати таким словом".

Але до списку «шпигунів Путіна» сміливо можуть претендувати й інші чиновники: недолюстрований начальник юруправління облдержадміністрації Віталій Потапенко та пропагандист передвиборного штабу БПП «Солідарність», нинішній начальник відділу інформаційної політики Світлана Головачук. Саме їхніми руками підприємству протидіють в судах та здійснюють викиди брехні в інформаційний простір...

8 лютого – позачергова сесія облради. Чи нарешті поставлять на місце депутати облради Володимира Гунчика та його «агентуру», покаже хід засідання найвищого органу представницької влади Волині.

Сергій ШРАМЧУК.

На фото «Під прицілом»: ДП «Волиньторф».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14.7%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (220) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (130) - 27.3%