Як відбудувати музейну хату?

Як відбудувати музейну хату?

Директор Музею-скансену в с. Рокині Луцького р-ну Олександр Середюк оприлюднив звернення до волинян із проханням допомогти у відбудові історичної споруди, яка згоріла наприкінці минулого року з невідомих причин.

 

«Наприкінці 2017року, з невідомих причин, спалахнула дерев’яна хата, дводільної конструкції, що датується початком ХХ століття, цінна пам’ятка народної архітектури. Завдяки професійним і швидким діям МНСників, які прибули на місце пригоди, пожежу вдалося приборкати.

Проте, вогонь зробив свою чорну справу. В хаті згорів дах, перекриття, експонати, які знаходились в середині оселі. Збитки становлять близько 100 тис. грн. За словами сторожа, це був підпал. 

Власними силами та за підтримки козаків-волонтерів обласної федерації козацького бойового мистецтва «Спас», Музей-скансен розпочав важку та кропітку роботу по реконструкції дерев’яної хати.

З метою відновлення пам’ятника народної архітектури, цінного експоната експозиції просто неба «Козацький зимівник» Музею-скансен, ПРОШУ Вас надати благодійну допомогу – десятину, цільовим призначенням, переказавши на наш р/рахунок №26009055505771 в ПАТ  КБ «ПриватБанку» МФО  303440, код 13344468, або на картку № 5169330507734256.

або будматеріалом: (пило-лісоматеріали, цегла червона і вогнетривка) тощо.

Поспішайте робити Добро, бо «не збідніє рука того, хто дає», – (Біблія), так як Бог любить того, хто дає радо», – говориться в зверненні Олександра Середюка.

Наш кор.

На фото порталу «Волинь24»: сумні наслідки пожежі в Музеї-скансені.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14.7%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (220) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (130) - 27.3%