Відповідь на «антибандерівський закон»

Відповідь на «антибандерівський закон»

Ковелю – меморіальну дошку Степана Бандери!

Навіщо Польська влада підтримує крайньо-правих, радикальних польських націоналістів? Війни ж у державі нема, загрози окупації також, щоправда є небезпека з боку Росії. Але чому настрої антиукраїнські?

Польські націоналісти почали випробовувати національну свідомість українців? Чи ми денаціоналізувалися, чи ще ні? Прозвучав цілий ряд шовіністських заяв польських радикалів проти українських національних лідерів та героїв, зокрема Степана Бандери. Ці заяви дивним чином ллють воду на москальський млин. Таке враження, ніби свої дії польські радикали координують із Кремлем. У мене навіть закрався страх, а чи нема у них бажання знову «заглянути» на ісконно українські території?

Щодо історичних реалій Другої світової, мені особисто більш симпатичні визвольні загони Андрія Мельника.У той час їх називали «мельниківцями».Та у зв’язку з «антибандерівським», а відтак і антиукраїнським законом, який підписав Президент Польщі, підтримую встановлення в Ковелі пам’ятної дошки з барельєфом Степана Бандери.

За твердженням краєзнавців, після ув’язнення в польському концтаборі, Степан Бандера до Львова з Бреста повертався через Ковель. Старожили кажуть, що він зупинявся в будинку на вулиці, яка тепер носить його ім’я. Українська історія має бути увіковічнена в назвах вулиць, пам’ятних дошках та пам’ятниках.

Геннадій САРАПІН,

голова обласної організації Українського фонду культури. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14.7%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (220) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (130) - 27.3%