Волинські юніори – п’яті на чемпіонаті України

Услід за неймовірними успіхами юнаків області на чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні порадувала і наша юніорська команда.

Про це повідомила прес-служба ФЛАВО.

У Сумах волинська команда виборола високе 5(!) місце. Попереду волинян виявилися тільки збірні із провідних легкоатлетичних центрів держави – Києва та області, Харкова і Дніпра.

Заспів перемогам волинян зробили дівчата із Любешівської ДЮСШ, які фактично повністю окупували не тільки п’єдестал, але й першу вісімку заходу на 3 000 м, пропустивши у неї тільки одну спортсменку з Київської області. Перемогла Яна Фарина, другою фінішувала Юлія Петрик, третьою – Дарина Касян (на фото).

Надзвичайно приємною стала перемога у забігу на 800 метрів Анжели Лихач. Її подруга Юлія Романчук повертається додому із бронзовою медаллю у цьому виді.

Порадував своїх тренерів Назар Жилінський, який двічі став другим: у Назара срібло у забігу на 800 та 1 500 метрів! Так само і Юля Романчук до бронзи на 800 метрах додала ще одне третє місце у фіналі на 1 500 метрів.

Дуже близькими до п’єдесталу були Іванна Кух у стипльчезі на 2000 метрів (4 місце), Валерія Шоломіцька (4), Іванна Меліщук (5), Андрій Синдюк (5) у спортивній ходьбі (4), Карина Вегнер у стрибках із жердиною (5).

У підсумку волинська збірна на юніорському чемпіонаті набрала 542 очка, у шостої, збірної Донецької області – 506 балів.