Правда одним реченням 08.02.2018

Правда одним реченням 08.02.2018

…З нагоди 25-річчя створення Шацького р-ну в селищі 3 лютого ц. р. відбулися велелюдні урочистості.
…Перший заступник Нововолинського міського голови Андрій Сторонський доручив головному архітектору міста Михайлу Вісьтаку створити конкурсну комісію для спорудження у сквері за Будинком спорту пам’ятника загиблим учасникам Революції Гідності та полеглим воїнам АТО.
…Прокурор Волинської області Максим Киричук повідомив, що слідство щодо звинувачення двох адвокатів – Миколи Сорокопуда і Миколи Омелянюка – в отриманні хабара завершене і невдовзі буде скероване на розгляд суду.
…Голови ОСББ із м. Нововолинська записали відеозвернення до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з вимогою негайно запровадити монетизацію субсидій.
…Протест біля МАПП «Ягодин» із вимогою скасування обмежень на завезені з-за кордону товару з 500 євро до 50-ти 4 лютого відбувався кілька годин, бо мітингарі вирішили пошкодувати людей у довжелезній черзі.
…3 лютого в м. Ковелі за участі заступника голови Нацполіції України Олександра Фацевича урочисто відкрили відділ поліції, в якому під командуванням майора Тараса Михалка цілодобово служитимуть 88 правоохоронців.
…Громадська рада при Володимир-Волинському міському голові Петрові Саганюку висловила незадоволення недостатнім рівнем боротьби правоохоронців із підпільними гральними закладами.

Володимир ДАНИЛЮК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14.7%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (220) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (130) - 27.3%