Розумниця

Розумниця

Так одним ємким словом охарактеризувала директор Цуманської ЗОШ І-ІІІ ступенів Любов Романюк ученицю 6-а класу Анастасію Кулакевич, знайомлячи її з кореспондентом.

«Вона – наша гордість, – мовила Любов Дмитрівна. – На  конкурсі сучасної української пісні «Срібні дзвіночки» вона стала переможницею».
– Талановитих дітей на конкурс приїхало багато, – схвильовано мовить юна призерка. – Я дуже люблю співати. Про перемогу я навіть не думала. Але суддям, напевно, сподобався мій голос та манера виконання. Я дуже рада і почуваюся щасливою.
– Окрім тебе, в родині хтось співає?
– Звичайно, співають усі: тато, мама, бабуся і дідусь. Але найбільша заслуга у тому, що я перемогла у конкурсі, моєї мами, Тетяни Володимирівни. Вона музичний керівник і неодноразово возила школярів на конкурси. Вона відразу попередила мене, що готуватися треба серйозно, бо конкуренція буде великою. За це я дуже їй вдячна.
– А як твої друзі ставляться до тебе, не заздрять?
–Мої друзі дуже мене підтримують. Заздрисників нема. Вони радіють за мій успіх. Вважаю, що наш 6-а клас – найкращий у школі! 
– Назви, будь ласка, свої улюблені предмети.
– Люблю історію, українську мову та літературу. Я брала участь у районному конкурсі з української мови імені Петра Яцика. Зайняла третє місце.
– Анастасіє, ким ти бачиш себе у майбутньому?
– Хочу стати журналістом.

Володимир ПРИХОДЬКО.

На фото автора: Анастасія Кулакевич.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (11) - 16.4%
Депутати, адже можуть його звільнити. (18) - 26.9%
Виборці, бо вони носії влади. (26) - 38.8%
Мені байдуже. (10) - 14.9%