Визначили кращих ковельських тренерів

Визначили кращих ковельських тренерів

Ковельські наставники за свою успішну роботу були відзначені на обласному рівні.

У номінації «П’ятірка кращих тренерів з олімпійських видів спорту» нагороджений Федір Семенюк – тренер-викладач з веслування на байдарках і каное Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності, заслужений тренер України, який підготував чемпіонів світу Юрія Вандюка та Аркадія Рибачка.

У номінації «Кращий тренер у неолімпійських номерах програми з олімпійських видів спорту» - Василь Прохорук, тренер-викладач з веслування на байдарках і каное Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності, заслужений тренер України, наставник чемпіона України Назара Остапчука.

До «Трійки кращих тренерів з неолімпійських видів спорту» увійшов Віталій Тимофєєв – тренер-викладач з кікбоксингу (версія ВАКО) комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа імені Євгена Кондратовича», вихованець якого Юрій Зубчук став срібним призером чемпіонату світу.

У номінації «Кращі тренери з видів спорту інвалідів» відзначено наставника нашого олімпійського чемпіона Віталія Романчука - заслуженого працівника фізичної культури і спорту, заслуженого тренера України з футболу, повного кавалера орденів «За заслуги» Юрія Тимофєєва.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (164) - 30.8%