Перша медаль – шведам!

Перша медаль – шведам!

В Південній Кореї  9 лютого розпочалися Зимові Олімпійські ігри. В Пхьончхан відправилася зовсім невелика за чисельністю збірна Україна, проте в стартовий день наші співвітчизники успіху не здобули. Немає серед олімпійців і жодного представника Волині...

 

Німецька біатлоністка Лаура Дальмаєр  у суботу перемогла у спринтерській гонці на 7,5 кілометра та принесла своїй країні першу золоту медаль на XXIII Зимових Олімпійських іграх у південнокорейському Пхьончхані.

«24-річна спортсменка, яка беззаперечно домінувала минулого сезону, завершила гонку без промахів на двох вогневих рубежах та випередила на 24,2 секунди норвежку Марте Олсбю, яка змушена була бігти одне штрафне коло. Третьою фінішувала чеська біатлоністка Вероніка Віткова», – інформують колеги з «Німецької хвилі».

Наші теж ви ступали в цій дисципліні, але найкраща з українок – Віта Семеренко, яка з одним промахом посіла 14-те місце. Її сестра Валентина Семеренко заробила 3 штрафні кола й фінішувала 46-ою. Анастасія Меркушина –  на 55-му місці, а Ірина Варвинець – на 73-му.

«Наші олімпійці змагатимуться у 9 з 15 видів спорту, а саме: у біатлоні (11 спортсменів), фігурному катанні (4 спортсмени), санному спорті (6 спортсменів), фристайлі (3 спортсмени), лижних гонках (4 спортсмени), гірськолижному спорті (2 спортсмени), сноубордингу (1 спортсмен), скелетоні (1 спортсмен) і лижному двоборстві (1 спортсмен)», – повідомили в НОК України, пояснивши, чому так мало – лише 33 спортсмени – вибороли олімпійські ліцензії.

До речі, серед них традиційно немає жодного представника Волині.

XXIII Зимові Олімпійські ігри  триватимуть у південнокорейському Пхьончхані з 9 до 25 лютого 2018 р. Планується, що в них візьмуть участь 2500 атлетів із понад 90 країн світу, які розіграють 102 комплекти нагород у 15 зимових видах спорту. Тож хоч невеликий, але шанс виграти бодай одну медаль, у наших співвітчизників залишається.

А першою олімпійською чемпіонкою в Південній Кореї, де НОК заборонив виступати росіянам як збірній та дискваліфікував за вживання допінгу майже 100 спортсменів, стала шведська лижниця Шарлотте Калла. Єдине, що може порадувати українських уболівальників, так це синьо-жовта форма першої чемпіонки, адже в Швеції, як і в Україні, саме такі кольори державного прапора...

Світлана КОМА.

На фото «Німецької хвилі»: урочисте відкриття Зимової Олімпіади-2018.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14.7%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (220) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (130) - 27.3%