Дорога в Луцьку… 43 роки без ремонту!

Дорога в Луцьку… 43 роки без ремонту! Найбільше для мешканців обласного центру та гостей м. Луцька в районі вул. Карбишева, звичайно, відомий автобазар, який заполоняє щочетверга і кожної неділі буквально весь мікрорайон. Але є тут і ще одна специфічна, але вкрай потрібна суспільству установа: Волинський обласний наркологічний диспансер.


Що споруда цієї лікарняної установи – м’яко кажучи, не першої свіжості, то це окремий клопіт. Збудували її ще в радянські часи зовсім для іншої мети, потім переобладнали, і  тепер головне сподівання на розбудову – можливий європейських грант у рамках українсько-польських спільних проектів.

Але що дороги до неї фактично немає, то – зовсім інша проблема. То чому ж ця ділянка по вул. Карбишева, 2 без ремонту з 1975 року?

Статистика свідчить, що тільки за 2016 р. проліковано в стаціонарних відділеннях 5944 хворих (лучан із цієї категорії – 2570 осіб), на експертизу для перевірки громадян на стан сп’яніння було доставлено 4732 людини, профілактичний наркологічних огляд пройшли ще 9573 особи… Якщо ж врахувати, що в облнаркоиспансері функціонує стаціонарне шкірно-венерологічне відділення, де надається допомога дітям, вагітним жінкам і учасникам АТО та представникам соціально незахищених верст населення, то можна собі тільки уявити, яка армія людей і торік, і в попередні роки відвідала цю установу!

А от дороги – катма. Точніше, вона є, але там – яма на ямі…

На початку грудня 2017 р. перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад повідомив цю лікарняну установу, що «питання ремонту дорожнього покриття на заїзді до приміщень Волинського наркологічного диспансеру буде розглянуте після затвердження бюджету міста на 2018 р. та визначення фінансування на ремонт об’єктів вулично-шляхової мережі».

Бюджет міста вже затверджено. Хворих на алкоголізм, наркоманію, шкірно-венерологічні ураження та громадян, яких обстежують на предмет перебування за кермом у стані сп’яніння як возили тисячами, так і продовжують доставляти в облнаркодиспансер… А ями як були, так і залишилися.

То коли ж почнеться ремонт цих нещасних 60 метрів дороги по вул. Карбишева?

Сергій ШРАМЧУК.

На фото автора: ями в кризі, а коли стане тепло, то будуть цілі вирви в асфальті…

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14.7%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (220) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (130) - 27.3%