Президент – на Мальдіви. Екс-Президента – в Варшаву...

Президент – на Мальдіви. Екс-Президента – в Варшаву...

Порошенко бореться Україні з інакомислячими так само, як Брєжнєв із дисидентами в СССР і на підставі таємних домовленостей із Дудою?

 

12 лютого в одному зі столичних ресторанів під час обіду групою озброєних людей в уніформі без опізнавальних знаків було викрадено екс-Президента Грузії, лідера «Руху нових сил», позбавленого Петром Порошенком українського громадянства Міхеїла Саакашвілі.

Це вже була друга спроба силоміць видворити за межі України організатора масових маршів за імпічмент Президента Петра Порошенка. Перша – 9 лютого ц. р., коли в столичний готель «Fairmont» намагалася проникнути група автоматників, але охорона заблокувала їхній вхід у приміщення, де перебував Міхеїл Саакашвілі.

12 лютого дубль два виявився успішнішим. Опального політика скрутили за якихось 3 хвилини і вивезли білим мікроавтобусом у невідомому напрямку.

«У СБУ, Генпрокуратурі і поліції «Радіо «Свобода» повідомили, що Міхеїла Саакашвілі їхні співробітники не затримували.

Лише за кілька годин речник Держприкордонслужби полковник Олег Слободян заявив: «Військовослужбовці Держприкордонслужби спільно з представниками Міграційної служби та Національної поліції довели до Міхеіла Саакашвілі рішення компетентного органу про його повернення до країни попереднього перебування».

«Він зазначив, що під час виконання процедури на правоохоронців накинулися невідомі із оточення Міхеїла Саакашвілі, і тому вони змушені були захищатися та застосували силову підтримку», – деталізує «Українська правда».

Як повідомляють джерела цього видання, Міхеїла Саакашвілі вивезли із аеропорту «Бориспіль» чартерним літаком.

«Приблизно о 16.00 з аеропорту «Бориспіль» вилетів неопізнаний чартерний літак «Raytheon 390 Premier», зараз він над територією Польщі. Про це свідчать дані сайту Flightradar24. Інформації про реєстрацію, серійний номер та напрямок руху літака сервіс не наводить. В аеропорту «Бориспіль» у коментарі «Радіо «Свобода» не надали інформацію про літак», – повідомило авторитетне американське медіа.

Приблизно о 17.45 таємничий борт таки приземлився в аеропорту  ім. Федерика Шопена у Варшаві.  

«Підставою для ухвалення рішення було прийняття заяви про реадмісію, подане Національною міграційною службою України до Головнокомандувача Прикордонної варти. Беручи до уваги той факт, що Міхеїл Саакашвілі є чоловіком громадянки держави-члена Європейського Союзу, запит української сторони був розглянутий позитивно», – деталізувала прес-служба Прикордонної варти Республіки Польща.

Хоча існує й інша версію: цілком можливо, що таке лояльне ставлення Польщі до переслідувань в Україні Міхеїла Саакашвілі стало результатом таємних домовленостей між Петром Порошенком і Анджеєм Дудою: наш «гарант конституції» погодився лише імітувати обурення ухваленими в РП «антибандерівськими законами», за що Президент Польщі  погодився прийняти в себе депортованого Міхеїла Саакашвілі...

Отже, Міхеїла Саакашвілі Петро Порошенко таки прибрав із України. Натомість марш протесту, призначений на 18 лютого в центрі м. Києва, ніхто не скасовував. І цілком можливо, що після силової депортації Міхеїла Саакашвілі акції протесту біля маєтку Петра Порошенка в смт Козин Київської обл. та біля Адміністрації Президента України в м. Києві лише посиляться.

Тим паче, що метод позбавлення громадянства та силове видворення інакомислячих за межі країни притаманний тільки тоталітарним режимам. Наприклад, в СССР при генсекові Лєоніду Брєжнєву були силоміць вислані за межі «Країни Рад» десятків відомих на весь світ особистостей...

Тож не дивно, що ввечері 12 лютого на Банковій Юрій Дерев'янко, найближчий соратник Міхеїла Саакашвілі, під егідою «Руху нових сил» анонсував проведення мітингу проти Петра Порошенка.

Роман УСТИМЧУК.

На фото Юрія Дерев'янка: на цьому білому мікроавтобусі силовики Петра Порошенка вивозять викраденого Міхеїла Саакашвілі.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14.7%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (220) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (130) - 27.3%