Гості з Волновахи – в Золочівці і Луцьку

Гості з Волновахи – в Золочівці і Луцьку

12 лютого на Волині побувала представницька делегація з Волноваського р-ну Донецької обл. Говорили про завершення будівництва церкви Святого Миколая Чудотворця в місті-побратимі Луцька, а також – про подальшу взаємодію в різних сферах.

 

Насамперед гості з Донбасу відвідали с. Золочівку Демидівського р-ну Рівненської обл.., де похований ініціатор зближення між Волинню та Донеччиною, Луцький міський голова Микола Романюк.

Потім на робочій нараді ініціативної групи з будівництва першого українського православного храму в м. Волноваха Донецької обл., яка відбулася під головуванням керівника цього об’єднання Володимира Мельниковича, обговорили питання продовження реалізації проекту «Луцьк-Волноваха: разом збудуємо храм».

«У зустрічі взяли участь виконувач повноважень Луцького міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт, директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Олексій Веремійчик,  заступник голови Волноваської райради Сергій Демченко, виконувач повноважень голови Волноваської міськради Ігор Ісміханов та інші представники волноваської делегації.

Як зазначає відділ інформаційної роботи Луцької міськради, Григорій Пустовіт розповів, що у квітні планують організувати благодійний концерт по збору коштів на будівництво, за участі волинських колективів:

«Ми сподіваємося залучити депутатів міської ради, благодійників, меценатів, громадськість міста, щоб продовжити благородну місію».

Він вручив генеральному директору ПрАТ «Волиньобленерго» Володимиру Купчаку Подяку міського голови за активну життєву та громадську позицію, сприяння розвитку дружніх стосунків між містами Луцьк та Волноваха. Саме Володимир Купчак зробив перший грошовий внесок у будівництво церкви.

Підрядник, який виконує роботи, розповів як просувається завершальний етап будівництва, а члени робочої групи обговорили, що потрібно ще зробити та які корективи необхідно внести.

Насамкінець гості з Донбасу взяли участь у турнірі з фут залу на честь Миколи Романюка.

Наш кор.

На фото Олександра ОЛІШЕВСЬКОГО: під час засідання ініціативної групи за участі гостей із м. Волноваха.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14.7%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (220) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (130) - 27.3%