Дорогам – нові стандарти!

Дорогам – нові стандарти!

У 2018 р. обласні державні адміністрації, в тому числі й Волинська, отримують від Кабміну на відновлення доріг 11,5 млрд грн. Але як розпорядяться цими коштами на місцях? І чи зможуть забезпечити нові стандарти, які вимагає глава уряду Володимир Гройсман?

 

Стало відомо, які дороги Міністерство інфраструктури планує відремонтувати у 2018 р. На фінансування дорожньої галузі заплановано орієнтовно 50 млрд грн. 

«Із них державний Дорожній фонд, який запрацював з 1 січня 2018 р., отримає 32,6 млрд грн. Із дорожнього фонду понад 19 млрд грн буде спрямовано на дороги державного значення, 1,5 млрд – на безпеку дорожнього руху, понад 6 млрд – на окремі дороги», – зазначили в «Економічній правді».

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман узяв реалізацію проекту під свій контроль. Він ініціює удосконалення системи державних будівельних норм при будівництві доріг. Під час наради, присвяченої питанням дорожнього будівництва, як зазначила прес-служба Кабміну, Володимир Гройсман заявив:

«Ми залучаємо мільярди на модернізацію доріг, але виникає питання про будівельні норми. Нам потрібно змінити будівельні норми. Потрібні нові проекти та будівельні рішення – задля ефективного використання коштів. Потрібно дати меседж, як проектувати, якими мають бути правила руху, швидкість тощо».

За підсумками наради прем’єр запропонував до кінця лютого – початку березня «вийти на нові нормативні рішення в будівництві доріг» і внести коригування в існуючі будівельні проекти».

Наш кор.

На фото «Економічної правди»: схема будівництва доріг в 2018 р.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14.7%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (220) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (130) - 27.3%