Саакашвілі: війна з Порошенком до переможного завершення!

Саакашвілі: війна з Порошенком до переможного завершення!

Силою депортований із України в Польщу 12 лютого 2018 р. екс-Президент Грузії, колишній голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі, якого Президент України Петро Порошенко в липні ц. р. позбавив українського громадянства, на прес-конференції в Варшаві оголосив, що «Рух нових сил» неодмінно проведе в см. Києві 18 лютого Марш за імпічмент Порошенка. Акції триватимуть доти, доки наступник Віктора Януковича добровільно не піде в відставку.

 

Наступного дня після скандального видворення народний депутат Ігор Луценко, якого в часи Революції Гідності режим Віктора Януковича викрав із Майдану і ледь не вбив, зазначив, що власником чартерного літака, в якому під конвоєм прикордонників транспортували в Варшаву опального політика, є офшорна компанія з Панами «Sky Center Holding Corp», яка належить… Петру Порошенку.

Тоді як завідувач відділу Головного департаменту інформаційної політики Адміністрації Президента Володимир Горковенко заявив:

«Хочу офіційно повідомити і закликати журналістів перевіряти інформацію і не тиражувати цей примітивний фейк. Той літак настільки ж далекий від Порошенка, як екс-президент Грузії – від своєї Батьківщини»…

Але кому насправді належить це повітряне судно і хто оплатив вартість чартерного авіаперельоту за маршрутом Київ-Варшава-Київ,  на Банковій не говорять.

Разом із тим, 13 лютого Міхеїл Саакашвілі провів у столиці Польщі прес-конференцію.

«Перебуваю нині під захистом польської поліції. Я спілкувався з керівництвом Міністерства внутрішніх справ, до мене телефонували, коли я був на летовищі у Варшаві. Не буду просити політичного притулку у Польщі… Як кажуть у нас в Одесі, не смішіть мої тапочки. Який запит? Ця влада в Грузії боїться мене як чорт ладану. Це клоуни якісь. Якби вони хотіли видавати мене, вони повинні були мене екстрадувати вчора. Я від самого початку говорив, що немає серйозних обвинувачень проти мене ні у Грузії, ні в України», – цитує Міхеїла Саакашвілі «Польське радіо».

«Якщо Європейський Союз та насамперед канцлер Анґела Меркель нарешті щось не зроблять, то Україна розвалиться, – застеріг Німеччину в розмові з журналістом популярного видання «Bild» Міхеїл Саакашвілі.

«На думку опозиціонера, Петро Порошенко прагне усунути його через те, що той «викриває корупцію». Щодо свого видворення політик наголосив, що за цим стоїть український президент. Міхеїл Саакашвілі також визнав, що планує повернення до України», – передала «Німецька хвиля».

А наші колеги з «Української правди» зазначили:

«Я був і залишаюся українським політиком… Я буду відновлювати своє українське громадянство!».

Також Міхеїл Саакашвілі заявив, що зі своїм оточенням організує масовий протестний рух в Україні:

«Цей рух буде розширюватися, і я знайду фактичну можливість приєднатися до нього!».

Міхеїл Саакашвілі також заявив, що його команда буде докладати усіх зусиль, щоб зробити Порошенка «нерукопожатним» за кордоном.

Він розповів також про свої найближчі плани:

«У найближчі дні я вже вирішив, що буду робити. Для початку я зустрінуся з сім'єю в Нідерландах, далі я буду рухатися по всій Європі і буду займатися політичною діяльністю».

Слід зазначити, що буквально за кілька годин  до скандального видворення Міхеїла Саакашвілі, перебуваючи в Австрії Президент Петро Порошенко в інтерв’ю з журналістом газети «Profil», прекрасно знаючи про завдання силовиків будь-що позбавитися опального політика, заявив:

«Пан Саакашвілі не є українським громадянином. Він також не український політик, адже за нашим законодавством політикою можуть займатися лише українські громадяни. Він порушив українське законодавство. Він засуджений у Грузії… Не Президент має вирішувати, що з ним станеться. Він міг би бути депортований, не дивлячись на те, що я цього б зовсім не хотів. Але це справа Державної міграційної служби та прикордонних органів. Я не хочу на них впливати…».

Оскільки в Україні залишилися в провадження кілька кримінальних справ, в яких Міхеїла Саакашвілі звинувачують у всіх гріхах (включно зі спробою держперевороту), то «Радіо «Свобода» на прес-конференції Міхеїла Саакашвілі в Варшаві 13 лютого зафіксувала й такі слова політика:

«Мене будуть судити в Україні чи ні? Як я зараз потраплю в український суд? Чи ви мене хочете зараз оголосити в розшук? Ось я тут! Я кажу: «Заберіть мене назад в Україну, я хочу, щоби мене судили в Україні!».

Наш кор.

На фото «Польського радіо»: Міхеїл Саакашвілі у Варшаві.


 

.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14.7%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (220) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (130) - 27.3%