Магістри відкрили двері в дорослий світ (+ Відео)

Магістри відкрили двері в дорослий світ (+ Відео)

Понад 800 магістрів Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки отримали дипломи. Урочисте вручення довгоочікуваного та вистражданого документа відбулося 13 лютого в облмуздрамтеатрі імені Тараса Шевченка. (Відео)

 

Розпочалась церемонія традиційно з Гімну України та вшанування хвилиною мовчання пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих в АТО. Пролунав і Гімн університету.

Привітати випускників із успішним завершенням навчання прийшов представник УПЦ Київського патріархату протоієрей Олександр Безкоровайний.

«Від імені владики Михаїла маю честь сьогодні вітати вас із цим святом. Святом отримання заповітного документа, який засвідчує ваш вчений ступінь. Бажаю вам максимально використовувати ті знання, які ви отримали протягом усього навчального процесу. І не зупиняйтеся на цьому, тому що попереду ще досить багато незвіданого. Нехай Господь вас береже і благословляє», – наголосив священнослужитель.

Далі до слова запросили Ігоря Коцана – ректора СНУ, доктора біологічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України:

«Вітаю вас, дорогі магістри, з отриманням диплома! Міцного вам здоров’я, щастя, стрімкої кар’єри, натхнення і креативних ідей для здійснення яскравих та амбітних проектів. Також щиро вітаю батьків та викладачів наших нових магістрів, і дякую їм за те, що виховали таких синів і дочок. Будьте патріотами України і насолоджуйтесь своєю роботою».

До святкових привітань приєдналися з вокальними подарунками і випускники вишу: лауреат Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів Вікторія Михайлець та вокальний квартет «Luciano».

І ось настала найочікуваніша мить… 5 років лекцій, семінарів, заліків та іспитів залишилися позаду. Попереду – нове життя, сповнене мрій та сподівань. Уже колишні студенти по черзі піднімаються на сцену за дипломом. Спільні фото, традиційне підкидання шапок і… все… Двері у дорослий світ широко відкриті. Цей момент не раз приходитиме до них у снах, і ще як часто їм хотітиметься повернутися у вже минуле, щоб хоч ще на мить відчути себе студентом!

Але це все згодом. А зараз посмішки, радість та надія в очах..

До слова, дипломи отримали 830 випускників Лесиного вищу, з них – 261 із відзнаками.

Ольга КОНОНЧУК.

На фото автора: коли в залі – майже тисяча магістрів!

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14.7%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (220) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (130) - 27.3%