Секс із підлітком із дозволу… мами?

Секс із підлітком із дозволу… мами?

Учениця 9-го класу гімназії №4 міста Рожище Ірина К. у січні 2018 р. напросилася до компанії чоловіків, аби «провести разом час у сауні»… Потім все закінчилося заявою в поліцію.

 

«Після спільного відпочинку вона написала заяву у поліцію на одного з чоловіків – Петра П., у якій повідомила про статевий акт, який нібито відбувся того вечора. Наразі підозрюваний отримав 2 місяці у слідчому ізоляторі», – повідомили колеги з порталу «Під прицілом».

Водночас джерела цього Інтернет-сайту сповістили, що цей випадок – не перший у біографії школярки.

«Раніше вона запросила до себе двох хлопців,і з одним із яких також мала статеві стосунки. Несподівано їх застала матір неповнолітньої дівчини і почала вимагати з молодика гроші як відкуп, щоб не повідомляти поліції. Однак чоловік відмовився платити і невдовзі теж може потрапити до місць позбавлення волі», – деталізують.

Тож правоохоронцям, якщо зуміють встановити причинно-наслідковий зв’язок між аморальною по віденкою дев’ятикласниці, її повнолітніх секс-партнерів та звідництвом рідної матері, доведеться порушувати не одне, а кілька кримінальних проваджень.

Світлана КОМА.

На фото Романа УСТИМЧУКА: чому в м. Рожище підлітки відвідують не стадіони, а ходять у «сексодроми», це питання і для місцевої влади…

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14.7%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (220) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (130) - 27.3%