Хто головний?

Хто головний?

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликав парламент і президентську вертикаль пояснити, яка владна модель панує в державі?

 

«Нам потрібно, врешті-решт, прийняти рішення: ми, все ж таки, парламентсько-президентська країна або президентсько-парламентська? Ми повинні визначити – і це важливим – сфери відповідальності і компетенції усіх рівнів влади. Чітко вказати, хто за що відповідає. Тоді отримаємо зовсім іншу якість державного управління», – сказав Володимир Гройсман із трибуни Верховної Ради 9 лютого ц. р.

«Врешті-решт ми маємо завершити реформу децентралізації. Для цього нам потрібно провести конституційні зміни, закріпити місцеве самоврядування на всіх рівнях, починаючи від громади, там, де воно сьогодні є, закінчуючи областями», – заявив глава уряду.

В Адміністрації Президента Петра Порошенка і в парламенті на чолі з Андрієм Парубієм на ці конкретні запитання чіткої відповіді так і не дали.

Наш кор.

На фото «Дзеркала тижня»: Володимир Гройсман ставить питання руба – якщо в Україні дії Конституція, то має діяти парламентсько-президентська модель управління, а не навпаки.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14.7%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (220) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (130) - 27.3%